رنو داستر جدید معرفی شد

کمپانی داچیا به عنوان زیرمجموعه رنو-نیسان، پیش از شروع نمایشگاه خودرو فرانکفورت تصاویر رسمی داستر جدید را پخش کرده است.

به گزارش بخش خودرویی دوفصل این کمپانی تصاویر اولیه این خودرو را در دسترس کاربران فضای مجازی قرار داده است. ولی هنوز تصویری از داخل این خودرو منتشر نشده است و مشخص نیست که سبک طراحی داستر جدید چه شکلی دارد.
به گفته کارشناسان خودرو، گروه رنو- نیسان تلاش کرده که تا ذات اقتصادی این خودرو کراس اوور را محفوظ نگه دارد. البته برخی معتقد هستند که داستر جدید از نظر ابعادی سبکی متفاوت را دارد و قادر است به عنوان یک SUV معرفی شود. پیش از این منتشر شده بود که داستر ۲۰۱۸ قابلیت سفارش با ۷ صندلی را دارد. همچنین شنیده شده که این خودرو با گیربکس CVT ایکس ترونیک ساخته می شود و نسخه دو دیفرانسیل برای آن قابل سفارش است. چند ماه پیش، ون دن اکر، طراح ارشد رنو در گفتگو با خبرنگار اسب بخار گفته بود که سبک بدنه داستر جدید مانند کولئوس جدید، بزرگ و عضلانی است و برخی جزئیات کولئوس در داستر ۲۰۱۸ نیز قابل مشاهده است. حال باید منتظر ماند و دید که داچیا داستر با چه مشخصات فنی و ویژگی هایی به بازار جهانی راه می یابد.
در قرارداد جدید جدید رنو و ایدرو گفته شده که سیمبل و داستر جدید به خط تولید ایران می آید. در این دو سال گذشته بارها توسط مدیران رنو پارس تاکید شده بود که خط تولید داستر نسل جدید در ایران شروع به کار می کند و قرار است که این خط تولید نیاز بازار خاورمیانه را تامین کند و این بار ایران به عنوان اصلی ترین تامین کننده داستر در خاورمیانه معرفی می شود.
طبق رسوم گذشته گروه رنو- نیسان، به احتمال زیاد داستر ۲۰۱۸ در بازار اروپا با لوگو داچیا، در بازار آسیا و خاورمیانه و بخشی از آفریقا با لوگو رنو و در بازار هند و برخی کشورهای دیگر با لوگو نیسان عرضه می شود.

در انتها تصاویری از رنو داستر جدید مشاهده می‌کنید:

نمای جلویی رنو داستر ۲۰۱۸ | دوفصل ۲fasl.com
نمای کناری رنو داستر ۲۰۱۸ | دوفصل ۲fasl.com
نمای پشتی رنو داستر ۲۰۱۸ | دوفصل ۲fasl.com
266 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *