دی‌کاپریو در نقش جوکر در فیلم اسکورسیزی

استودیوی «برادران وارنر» شدیدا تمایل به دعوت از لئوناردو دی کاپریو برای بازی در نقش «جوکر» دارد. همان‌طور که پیش‌تر منتشر شد قرار است به زودی فیلم سرگذشت معروف‌ترین شخصیت شرور کتاب‌‌های مصور دی سی مقابل دوربین برود و این‌بار، بازیگر جدیدی برای ایفای این نقش برگزیده شد.

«واریتی» گزارش داده هنوز مشخص نیست ستاره برنده اسکار اصلا علاقه‌ای به ایفای نقش دشمن «بتمن» بر روی پرده سینما دارد یا نه. از سوی دیگر، وارنرها هم پیشنهادشان را به شکل رسمی به بازیگر ۴۲ ساله نگفته اند و فعلا همه چیز در حد حرف و حدیث است.

تاد فیلیپس کارگردان این پروژه سینمایی است و مارتین اسکورسیزی در مقام تهیه‌کننده اجرایی بر روند تهیه و تولید فیلم سرگذشت جوکر نظارت خواهد داشت. با توجه به حضور فیلمساز کهنه‌کار هالیوود به عنوان تهیه‌کننده اجرایی این پروژه، احتمال حضور ستاره محبوب او در نقش جوکر چندان هم عجیب نیست. اسکورسیزی و دی کاپریو تاکنون در فیلم‌هایی مانند «دار و دسته نیویورکی»، «هوانورد»، «رفتگان» برنده جایزه اسکار بهترین فیلم، «شاتر آیلند» و «گرگ وال استریت» با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

دی کاپریو از وقتی برای ایفای نقش در فیلم «از گور برگشته» توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول را دریافت کند در هیچ فیلم جدیدی ظاهر نشده است. در مدت دو سال گذشته، دی کاپریو و اسکورسیزی درگیر تولید دو پروژه سینمایی شامل «شیطان در وایت سیتی» و «قاتلان ماه شب چهارده» بوده‌اند اما زمان تولید هیچ‌یک از این دو پروژه تاکنون منتشر نشده است.

اگرچه دی کاپریو با بازی در فیلم‌هایی مانند «جی. ادگار»، «جاده انقلابی»، «الماس خونین» و «سرآغاز»، توانایی‌اش در ایفای نقش‌های جدی را به اثبات رسانده اما با حضور در فیلم «جنگوی رها شده» کوئنتین تارانتینو نشان داد به خوبی از پس بازی در نقش شخصیت شرور و شیطانی برمی‌آید. باید منتظر ماند و دید «برادران وارنر» به شکل جدی مذاکرات‌شان را با ستاره ۴۲ ساله هالیوود شروع خواهند کرد یا نه.

242 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *