جزئیاتی از اولین تجربه بازیگری ادل

ادل، خواننده‌ی سرشناس بریتانیایی یکی از گزینه‌های منتخب برای بازی در فیلمی اقتباسی از موزیکال کلاسیک الیور توئیست است.گفته می‌شود که این خواننده با سر کامرون مکینتاچ، تهیه‌کننده‌ی سرشناس بریتانیایی برای بازی در نقش نانسی در حال مذاکره است. در اقتباس موزیکالی که از رمان کلاسیک دیکنز انجام شده، نانسی نامزد بیل سایکس، نقش تبهکار شرورِ داستان را دارد.

به گزارش بخش موسیقی دوفصل به نقل از نوا مکینتاچ تهیه‌کننده‌ی ۷۰ ساله‌ی تئاتر است که در سال ۱۹۹۰ اوج موفقیت خود در حوزه‌ی تئاترهای موزیکال را داشت و نیویورک تایمز با عبارت «موفق‌ترین، تاثیرگذارترین و قدرتمندترین تهیه‌کننده‌ی تئاتر دنیا» از او استقبال کرد. او امروزه یکی از موفق‌ترین تهیه‌کننده‌های تئاتر وست اند و برادوی است و از جمله کارهای شاخص او می‌توان تئاتر موزیکال بینوایان، شبح اپرا، الیور و گربه‌ها را نام برد. موزیکال گربه‌ها برای ۲۱ سال در وست اند و ۱۸ سال در برادوی روی صحنه باقی ماند.

بر اساس گزارش سایت سان، ادل این نقش را «چالش جدیدی» شناخت و معتقد است انجلو، فرزند چهار ساله‌اش کار جدید او را دوست خواهد داشت.

یک منبع به روزنامه‌ی سان منتشر کرده است: «این نقش بزرگی برای ادل خواهد بود و او میخواهد خیلی جدی به این پیشنهاد فکر کند»

«او درباره‌ی انجلو به گونه‌ای سخن می گوید که معلوم است الویت او در زندگی است و به نظرش این نقشی است که انجلو هم می‌تواند از آن لذت ببرد. این [پروژه] چالش جدیدی برای ادل خواهد بود اما در عین حال تجربه‌ای است که او برایش آماده است»

تهیه‌کنندگان این فیلم مکینتاچ و کمپانی Working Title Films هستند که پیش از این نیز دارای سابقه‌ی همکاری بودند. در واقع آنها برای ساخت فیلم «بینوایان» ۲۰۱۲ نیز با یکدیگر همکاری کردند.

این نقش در واقع اولین حضور سینمایی ادل خواهد بود و شاید، با توجه به مشکلاتی که برای حنجره‌اش اتفاق افتاده، قدم بعدی در حرفه‌ی او باشد.
ادل در ماه جولای به خاطر مشکلاتی که صدایش داشت مجبور به لغو اجراهای خود در استادیوم ومبلیِ لندن شد و در بیانیه‌ای رسمی از تمام مخاطبانش دلجویی کرد. او در نامه‌ای به مخاطبانش گفت: «متاسفم. از اینکه شما را ناامید می‌کنم، متاسفم. متاسفم به خاطر شبی که می‌توانستید در کنار آنها که دوستشان دارید باشید، به خاطر خاطراتی که می‌توانستید با آنها بسازید»

 

86 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *