حامد همایون ،رکورددار اجرای کنسرت شد

«حامد همایون» که با برگزاری بیش از ٢٣٠ کنسرت در ۵ ماه و پس از انتشار فقط یک آلبوم، رکورددار اجرای کنسرت اعلام شده است، به زودی در کشورهای مختلف روی صحنه می‌رود.

به گزارش بخش موسیقی دوفصل به نقل از منبع خبری، خواننده آلبوم «دوباره عشق» که از زمستان سال گذشته برگزاری کنسرت‌هایش را شروع کرده، تا کنون ۵٠ سانس اجرا در تهران برگزار نموده و از این حیث رکوردی قابل توجه را از ان خود کرده. این خواننده اخیراً با برگزاری ۱۲ سانس اجرا در تالار بزرگ وزارت کشور، جمعاً از ۳۶۰۰۰ مخاطب در این سالن میزبانی کرده است. این در حالی است که تا پیش از این گروه آریان که به تهیه‌کنندگی شرکت «ترانه شرقی» فعال بود با ۱۰ سانس اجرای متوالی رکورد اجرای پاپ در این سالن بزرگ را زد.

استقبال مخاطبین از کنسرت‌های حامد همایون موجب شد شرکت «ترانه شرقی» یک شب دیگر هم در اختیار او بگذارد و بر این اساس خواننده «چتر خیس» در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ بار دیگر در تهران و این بار در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران کنسرت برگزار می کند.

حامد همایون در شهرستان‌های مختلف کشور روی صحنه رفته و در خارج کشور نیز در انگلستان، آلمان، هلند و سوئد به روی صحنه رفته است. این خواننده به زودى در استانبول ترکیه، دبى، شهرهای مختلف استرالیا و کانادا نیز اجرا خواهد داشت.

«عاشق شدم رفت» و «عاشقانه» عناوین دو تک‌آهنگ این هنرمند هستند که ماه گذشته انتشار یافت.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”Musiceiranian.ir”]Musiceiranian[/button]

 

101 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *