در قسمت جدید «ترمیناتور» ،«لیندا همیلتن» و «آرنولد شوارتزنگر» حضور دارند!

در حالی‌که بیش از ۲۵ سال از آخرین همکاری سه مهره اصلی «ترمیناتور» می‌گذرد، لیندا همیلتن بازیگر نقش سارا کانر بار دیگر با جیمز کامرون همکاری می کند تا دنباله جدید این مجموعه علمی-تخیلی را بسازند. همزمان، بازگشت آرنولد شوارتزنگر هم به این مجموعه سینمایی قطعی شده است. فیلم جدید «ترمیناتور» به عنوان محصول مشترک «اسکای‌دنس» و «پارامونت» تهیه و تولید می‌شود.

به گزارش «هالیوود ریپورتر»، کامرون خالق اصلی «ترمیناتور» و کارگردان دو فیلم نخست این مجموعه در مراسمی خصوصی که به مناسبت بزرگداشت مجموعه سینمایی «ترمیناتور» برگزار شد، خبر بازگشت همیلتن بازیگر ۶۰ ساله هالیوود را داد.

کامرون تولید کننده پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما («آواتار» و «تایتانیک») ابراز امیدواری کرد بازگشت همیلتن در نقش سارا کانر بتواند بار دیگر بر نقش زنان در فیلم‌های اکشن تحولی عمیق به جا بگذارد. کامرون با اشاره به بازیگران مرد پا به سن گذاشته‌ای که هنوز در فیلم‌های اکشن حضور دارند گفت: «آن بیرون، هنوز مردهای ۵۰، ۶۰ ساله‌ای وجود دارند که دارند آدم‌های بد را می‌کشند اما چنین چیزی در مورد زنان درست نیست.»

تیم میلر که «ددپول» را به عنوان اولین فیلم بلند کارنامه‌اش ساخت و به موفقیتی خیره‌کننده دست یافت، کارگردانی دنباله جدید «ترمیناتور» را به تهیه‌کنندگی کامرون بر عهده گرفته است. بعد از «ترمیناتور ۲: روز داوری» که سال ۱۹۹۱ روی پرده رفت، این نخستین حضور کامرون در این مجموعه سینمایی به شمار می‌رود. استودیوی «فاکس» پخش بین‌المللی این فیلم جدید را بر عهده دارد.

دنباله جدید «ترمیناتور» بر اساس داستانی از خود کامرون فیلم برداری می شود. کامرون و میلر با تشکیل اتاق فکر نویسندگان در تدارک نگارش متن سه‌گانه‌ای سینمایی هستند. دیوید گویر که سه‌گانه «شوالیه تاریکی» کریستوفر نولان را در کارنامه دارد به همراه چارلز ایگلی خالق «فرشته تاریکی» و جاش فریدمن خالق مجموعه مستقل تلویزیونی «ترمیناتور»، بخشی از تیم نویسندگان دنباله جدید «ترمیناتور» را می سازند.

همیلتن در فیلم نخست «ترمیناتور» که سال ۱۹۸۴ روی پرده رفت حضور داشت و نقش یکی از قدرتمندترین قهرمانان زن سینما – سارا کانر – را بازی کرد. کانر پیش‌خدمتی بود که در دام یک ماشین کشتار توقف‌ناپذیر با بازی شوارتزنگر که از آینده آمده، گرفتار می‌شود. کانر در می‌یابد که در آینده ماشین‌ها دنیا را قبضه می‌کنند و فرزند او رهبر جنبش مقاومت انسان‌ها خواهد بود. همیلتن در فیلم دوم «ترمیناتور» هم مقابل دوربین رفت که رکورد گیشه را زد و تحولی عظیم در بخش جلوه‌های ویژه بوجود اورد.

با این‌که جزییات خط داستانی فیلم جدید همچنان محرمانه است اما طبق بیان کامرون، نسل جدیدی از شخصیت‌های جدید به این مجموعه سینمایی اضافه خواهند شد. کامرون گفته: «جست‌وجو برای یافتن زن ۱۸ ساله‌ای را شروع کرده‌ایم که به عنوان شخصیت محوری جدید داستان جدید ظاهر شود

65 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *