فرانک گریلو:” مارول برای بازگشت شخصیت کراس بونز برنامه هایی دارد “

فرانک گریلو، بازیگر نقش کراس بونز در دنیای سینمایی مارول، می‌گوید که مارول برای بازگشت این شخصیت به این دنیای سینمایی برنامه دارد.

شخصیت براک راملو برای اولین بار در فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان) در دنیای سینمایی مارول معرفی شد. فرانک گریلو نقش راملو را بازی می کرد و در پایان این فیلم، این شخصیت تبدیل به کراس بونز شد. پس از این فیلم، کراس بونز در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) بازگشت و در ۱۰ دقیقه ابتدایی این فیلم بود. با این حال، زمانی که اسکارلت ویچ تلاش می‌کرد کراس بونز را کنترل کند، او خود را منفجر کرد و کشته شد. با وجود این، ما داریم در مورد دنیای سینمایی مارول صحبت می‌کنیم و ممکن است به نحوی او بازگردد تا دوباره انتقامش را از استیو راجرز بگیرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، گریلو خبر احتمال بازگشت شخصیت کراس بونز به دنیای سینمایی مارول را منتشر کرد. گریلو پیش از این گفته بود که کار او با این شخصیت به پایان رسیده است و این شخصیت قرار نیست دیگر بازگردد، اما به نظر می‌رسد که مارول استودیو چندان با او هم‌عقیده نیست و برنامه‌های بزرگی برای بازگشت شخصیت کراس بونز به دنیای سینمایی مارول دارد. گریلو گفت:

” این فوق‌العاده است که بخشی از دنیای سینمایی مارول باشید. من سه پسر دارم که از طرفداران سرسخت و متعصب مارول محسوب می شوند و مدت زیادی است که بسیار شگفت‌زده هستم؛ چرا که خبرهایی در مورد بازگشت شخصیت من به دنیای سینمایی مارول وجود دارد، اما ظاهرا همه از ان بی خبرندو در مورد آن صحبت نمی‌شود. بازگشت شخصیت من به دنیای سینمایی مارول واقعا جالب و جذاب است و برای آن بسیار هیجان‌زده هستم. ”

با این حال، بسیار بعید است که شاهد بازگشت و حضور شخصیت کراس بونز در فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) باشیم، اما احتمال دارد این شخصیت در فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) که ماجراهای آن در اوایل دهه ۹۰ میلادی اتفاق خواهد افتاد،  باشد. هرچند ممکن است به نحوی شخصیت کراس بونز دوباره زنده شود و شاهد حضور او در یک فیلم دیگر از دنیای سینمایی مارول باشیم و بار دیگر در مقابل کاپیتان آمریکا قرار بگیرد.

139 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *