قسمت اول سری فال اوت را رایگان تهیه کنید!

به مناسبت بیست سالگی سری فال اوت، شما قادر خواهید بود به صورت رایگان، قسمت اول این سری را تهیه کنید. اولین قسمت از سری فال اوت ۲۰ سال پیش در چنین روزی عرضه شد.

با وجود این که گیم پلی قسمت اول بازی، با دوربین ایزومتریک معروش، با سایر نسخه های این سری تفاوت دارد، اما این قسمت همچنان نزد علاقه مندان سبک نقش آفرینی، ارزشمند به حساب می آید. لازم به ذکر است که شما کمتر از یک روز دیگر برای تهیه این بازی روی پلتفرم استیم فرصت دارید.

قسمت اول بازی، یک داستان یک بازمانده از یک اتفاق عظیم هسته ای را بحث می کند. شما در قالب این شخص، وظیفه جایگزینی تراشه ای برای تعمیر دستگاه تصفیه آب را داشته و در این راه، حوادث گوناگونی را تجربه می کنید.

جالب است بدانید که حتی در مقایسه با نسخه های امروزی فال اوت، بازی اول این سری بسیار پیچیده و عظیم است. این بازی از لحاظ المان های داستان گویی، شخصیت پردازی و گردش در محیط، از عناوین زمان خود بسیار جلوتر بود.

به دلیل استقبال بالای کاربران از نسخه اول بازی، فال اوت ۲ نیز با سبک و سیاق نسخه قبلی خود عرضه شد. اما پس از مدتی و به دلایل مشکلات مالی، استودیو سازنده بازی یعنی بلک آیل برای همیشه تعطیل شد تا آینده این سری به نحوه دیگری باشد.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”https://www.vg247.com/2017/09/30/the-original-fallout-is-free-on-steam-for-today-only/”]fallout[/button]

131 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *