نگاهی به عجیب ترین رفتارهای لیدی گاگا | خلاقیت منحصر بفرد لیدی گاگا در بحث مد و لباس

لیدی گاگا می داند که چگونه رفتار کند تا مردم همیشه او را به یاد بیاورند. از صدا گرفته تا لباس هایی که می پوشد و شوهایی که اجرا می کند، همه ی انها همیشه خاص و متفاوت بوده است و همین امر باعث تبدیل او به ستاره ای منحصر بفرد در جهان است.

عجیب ترین رفتارهای لیدی گاگا

آیا کسی وجود دارد که لیدی گاگا را نشناسد؟

این ستاره موسیقی پاپ، در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین چهره های جهان است.

شاید شما از ظاهر و رفتارهای او خوش تان نیاید اما مطمعن باشید که او در حرفه و کارخودش و موسیقی پاپ، بسیار خلاق است.

او می داند که چگونه رفتار کند تا مردم همیشه او را به یاد بیاورند. از صدا گرفته تا لباس هایی که به تن دارد و شوهایی که اجرا می کند، همه ی انها همیشه خاص و متفاوت بوده است و همین امر باعث تبدیل او به ستاره ای منحصر بفرد در جهان است.

اما میان تمام ثانیه هایی که او هنرنمایی می کند، لحظاتی وجود دارد که ما آنها را پر هیاهوترین لحظات لیدی گاگا می دانیم. کارهایی که لیدی گاگا در طول سالهای مختلف انجام داده و جنجالی را در اینترنت و شبکه های اجتماعی به راه انداخته است به صورت عناوینی برای شما عزیزان طبقه بندی کرده ایم.

لیدی گاگا در دنیای مد، یکی از خوش پوش ترین ها معرفی شده است. ما نمی دانیم که او چگونه توجه همه را به خود جلب کرده است اما گویا زمانی که صحبت از مد و لباس می شود، خلاقیت او به اوج خود می رسد. در واقع او یکی از ستاره هایی است که با لباسش بیشترین ارتباط را با مردم دارد.

به عنوان مثال نمیتوان هیچوقت لباس دوخته شده از گوشت او را که در مراسم موسیقی اوارد MTV پوشید، فراموش کرد.

زمانی که او با بیانسه هم صدا شد

بیانسه، ستاره ای است که در دنیای موسیقی مستقل است و خیلی کم با دیگر ستاره ها می خواند، اگر چه او در ابتدا تنها نبود اما حال به خوبی می داند که چگونه نام خودش را از دیگران متمایز کند. او معمولا با خواننده دیگری هم صدا نمی شود اما انگار این بار نتوانست در مقابل لیدی گاگا مقاومت کند. زمانی که لیدی گاگا از او خواست تا در موزیک ویدیوش با نام «تلفن» حضور یابد، بیانسه با روی خوش قبول کرد. در این کلیپ بیانسه در حالی که ساندویچی به دست اش است و رانندگی می کند، به لیدی گاگا خیره شده است که این اجرا را میتوان یکی از بحث برانگیزترین ها در زمان خود دانست.

وقتی او لباسی از کرمیت قورباغه به تن کرد

واقعا چگونه به ذهن لیدی گاگا رسیده که لباسی از ده ها کرمیت، شخصیتی عروسکی در قالب قورباغه، به تن کند. شاید که او قصد داشته مردم را بسیار متعجب کند. اما فرقی نمی کند که او این لباس را در چه مکانی پوشیده باشد، مراسم گرمی، موزیک اوارد یا شو تلویزیونی، در هر شرایطی این لباس آنقدر منحصر به فرد است که در میان مردم جنجال برانگیزترین باشد.

زمانی که او برنده بهترین هنرمند سال ۲۰۰۹ شد

پوشیدن لباسی که در برخی قسمت هایش توری باشد، زیباست اما لیدی گاگا پا را فراتر گذاشته و کل بدنش را، با تور پوشانده است. در سال ۲۰۰۹، زمانی که لیدی گاگا برای گرفتن جایزه اش به عنوان بهترین خواننده تازه وارد در مراسم موزیک اوارد MTV پا به صحنه گذاشت، با لباسی که حتی تمام صورت او را نیز در پوشش قرار داده بود، تعجب همگان را برانگیخت. حتی امینم هم که قصد تقدیم جایزه به او داشت، از تعجب چشم هایش گرد شده بود. بله! لیدی گاگا ستاره ای است که همیشه باعث سورپرایز میشود.

زمانی که ملکه الیزابت را ملاقات کرد

هنگامی که ستاره ای در مراسمی که ملکه الیزابت یکی تماشاچیان ان است تصمیم رفتن به روی صحنه می گیرد ، انتظار می رود که به بهترین نحو اجرا کند. اما اگر ان ستاره لیدی گاگا باشد چطور؟ در سال ۲۰۰۹، زمانی که لیدی گاگا در مقابل ملکه الیزابت به روی صحنه رفت، علاوه بر اینکه بهترین لباس خود را به تن نکرد،با رفتارهای عجیب و غریب خود باعث شد که خاطره ای فراموش نشدی ای در ذهن ملکه الیزابت ثبت کند. او دراخر ملکه الیزابت را از نزدیک ملاقات کرد و به او دست داد که این صحنه یکی از جنجالی ترین لحظات آن روز شناخته شد.

وقتی که او ۱۰۰۰ دلار برای پیتزا پول داد

شاید فکر کنید که لیدی گاگا به مردم یا حتی به طرفدارانش اهمیت نمیدهد اما کاملا در اشتباه هستید. در واقع، او زندگی را دوست دارد و در موقعیت های مدام آن را ثابت کرده است.

به عنوان مثال زمانی که او دومین آلبوم خود را با نام « The Fame Monster» منتشر کرد، مردم درپشت درها ساعت ها منتظر او بودند تا بیاید و برایشان ان آلبوم را امضا کند. لیدی گاگا زمانی که متوجه صبر و خستگی مردم شد و اقدام به خرید پیتزا برای همه ی انها کرد ،همین جریان موجب ثابت شدن اهمیت و ارزش قائل شدن او برای طرفدادانش شد.

زمانی که او کلاهی پر از سوسک به سر کرد

چه عکس العملی دارید زمانی که می شنوید لیدی گاگا کلاهی پر از سوسک های واقعی به سر کرده است؟ احتمالا لباسی از گوشت یا عروسک او را ارضا نکرد، به همین دلیل تصمیم گرفت چنین لباسی بپوشد. به راستی دلیل کار لیدی گاگا درچیست؟!

245 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *