هالیوودی‌ها چه واکنشی به تیراندازی لاس وگاس نشان دادند؟

جامعه سرگرمی و شماری از چهره‌های سرشناس هالیوودی به تیراندازی که روز پیش جان بیش از ۵۰ تن را در لاس‌وگاس گرفت واکنش داشتند و بی‌عملی کنگره در کنترل اسلحه را محکوم کرد.

به گفته اسکرین دیلی، باب ایگر مدیرعامل و رییس کمپانی دیزنی گفت یکی از اعضای این کمپانی در تیراندازی لاس وگاس کشته و یک تن دیگر مجروح شده‌است.

وی درباره این رویداد که یکشنبه شب و اوایل صبح دوشنبه به وقت محلی در لاس وگاس رخ داد گفت: دل ما با همه آنهایی است که به نوعی با این حادثه مرتبط هستند؛ قربانیان این خشونت، شاهدان و دوستان و خانواده‌های سوگواری که عزیزان‌شان را از دست داده‌اند.

وی بیان کرد: ما به ویژه برای از دست دادن یکی از اعضای دیزنی در کالیفرنیا یعنی کری بارنت سوگواریم که از سابقه همکاری ۱۰ ساله با این کمپانی برخودار بود و از دوستان و همکاران عزیزمان محسوب می شد.

در این سانحه مرگبار استیون پوداک از طبقه سی و دوم هتلی شروع به تیراندازی به مردمی کرد که برای شرکت در یک کنسرت موسیقی در پایین هتل جمع شده بودند و ضمن کشتن بیش از ۵۰ تن، بیش از ۴۰۰ نفر را مجروح کرد.

مارک روفالو بازیگر در توییتی منتشر کرد: این روزی جانکاه است. جانکاه است که ببینی چنین اتفاق‌هایی دوباره و دوباره تکرار می‌شود. جانکاه است که ببینی روح‌های عزیزی جان‌شان را برای عشق ماشینی به خشونت از دست داده‌اند. جانکاه است که می‌بینی قادر نیستی هیچ کاری برای تحت کنترل درآوردن این خشونت بکنی.

ایوا دوورنای کارگردان منتشر کرد: گرگ تنها. تیرانداز محلی. مردی مسلح. هیچ و همه چی اما یک تروریست. شگفتم که چرا؟

کلویی گارسیا مورتز بازیگر در توییتی نوشت: دلم با همه آنهایی است که در این رویداد آسیب بهشان وارد شده است.

جیسون آلدین که خواننده کانتری آمریکایی است و در زمانی که تیرانداز شروع به شلیک کرد در حال اجرای برنامه در همان کنسرت بود، منتشر کرد: امشب فراتر از وحشت بود. هنوز نمی‌دانم باید چه بیان کنم اما حال من و گروهم خوب است. با همه آنهایی که درگیر این ماجرا شده‌اند ابراز همدردی می‌کنم.

نیل پاتریک هریس بازیگر سینما و تلویزیون نیز نوشت: نمی‌توانم فکرم را از اتفاقی که در وگاس افتاده پاک کنم. ابراز همدردی شدید با همه بازماندگان و آسیب دیدگان.

جاش گد بازیگر نوشت: کنگره گرامی، الان زمانی نیست که به سکوت شما را احتیاج داشته باشیم. در این لحظه به واکنش شما نیاز داریم. همین حالا.

استیون کینگ نویسنده مشهور منتشر کرد: با همه آنهایی که در این خشونت وحشتناک ترس را شب پیش در لاس وگاس حس کردند احساس همدردی دارم. ما با شماییم.

85 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *