بازی جرد لتو در نقش ناشر مجله «پلی‌بوی»

هیو هفنر تاجر امریکایی و ناشر مجله معروف «پلی‌بوی» درست یک هفته پیش (۲۷ سپتامبر) در سن ۹۱ سالگی درگذشت و حالا قرار است جرد لتو ۴۵ ساله نقش او را بازی کند. هفنر در سال ۱۹۵۳ مجله «پلی‌بوی» را پخش کرد و و به یکی از چهره‌های پیشرو امریکا در زمینه آزادی‌های فردی تبدیل شد. فیلم زندگی این شخصیت به کارگردانی برت رتنر مقابل دوربین می‌رود.

به گزارش بخش سینمای دوفصل رتنر ۴۸ ساله تهیه‌کنندگی سریال «فرار از زندان» و همین‌طور کارگردانی مجموعه فیلم‌های «ساعت شلوغی»، «مردان ایکس ۳» و «سرقت از برج» را در کارنامه دارد. او درباره همکاری با بازیگر نقش «جوکر» در فیلم ابرقهرمانی «جوخه انتحاری» بیان کرده است: «جرد از دوستان قدیمی من است. وقتی شنید من امتیاز ساخت فیلم زندگی هف را دارم خودش پیشنهاد داد نقش او را ایفا کند، چون می‌خواهد این شخصیت را درک کند. و من عمیقا باور دارم جرد از پس ایفای این نقش برمی‌آید. او یکی از بازیگران بزرگ حال حاضر است.»

تصویری از جرد لتو به دنیال نقش آفرینی ناشر درگذشته‌ی پلی بوی ( سمت چپ ) | ۲fasl.com

«هالیوود ریپورتر» از شروع پیش‌تولید این پروژه سینمایی خبر داده است. رتنر در مقام کارگردان و تهیه‌کننده فیلم زندگی هفنر از سال ۲۰۰۷ در صدد ساخت این پروژه بوده که هر بار بنا به دلایلی عقب افتاده است. امتیاز ساخت این پروژه سینمایی ابتدا به استودیوی یونیورسال تعلق داشت اما بعد از منقضی شدن تاریخ آن قرارداد، جری وینتروب به نمایندگی از استودیوی برادران وارنر امتیاز فیلم را خرید. بعد از مرگ وینتروب در سال ۲۰۱۵، امتیاز فیلم زندگی هفنر بالاخره به خود رتنر و کمپانی‌اش رسید.

آوریل گذشته، رتنر از لتو دعوت کرد تا در مراسم نمایش سریال مستند «پلی‌بوی امریکایی: داستان هیو هفنر» که از سوی استودیوی آمازون به مناسبت تولد ۹۱ سالگی هفنر آماده شده بود، حاضر شود. رتنر ابراز امیدواری کرده بود بتواند لتو را به هفنر معرفی کند اما به دلیل شرایط نامساعد جسمی هفنر این امکان مهیا نشد. با این حال، رتنر دلواپس این موضوع نیست. فیلمساز ۴۸ ساله در این‌باره گفت: «به قدر کافی فیلم آرشیوی از هف به جا مانده که جرد می‌تواند هر قدر اطلاعات لازم دارد با تماشای آن فیلم‌ها به دست بیاورد.»

لتو فیلم علمی-تخیلی «بلید رانر ۲۰۴۹» تولید دنی ویلنوو را آماده اکران دارد که تا دو روز آینده (ششم اکتبر) در سینماهای امریکای شمالی به نمایش درمی آید.

 

88 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *