جزئیاتی از آپدیت جدید GTA Online | حالت جدیدی از مسابقات با نام Transform Races

کمپانی راک‌استار گیمز جزئیات بروزرسانی جدید بازی GTA Online که قرار است ماه آینده منتشر شود را گفت.

کمپانی راک‌استار گیمز (Rockstar Games) به‌تازگی جزئیات آپدیت جدید بخش آنلاین بازی GTA V رابیان کرده است. این بروزرسانی جدید که ماه بعد عرضه خواهد شد، علاوه بر اضافه کردن مودها و ماشین جدید به این بخش از بازی، حالت جدیدی از مسابقات با نام Transform Races را نیز در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد.

Transform Races درواقع نسل بعدی Stunt Racing محسوب می شود. در این حالت جدید شما می‌توانید در آسمان، خیابان‌ها و در آب‌های شهر لوس سانتوس به رقابت پرداخته و حین مسابقات نیز از موسیقی‌های منحصر به فردی که برای این قسمت در نظر گرفته شده، لذت ببرید. در این حالت جدید بازیکنان برای رقابت طیف وسیعی از وسایل نقیله شامل انواع و اقسام ماشین‌های آف‌رود، قایق‌، جت اسکی، هواپیما و هلی‌کوپتر را در اختیار خواهند داشت و گاهی نیز ممکن است در یک رقابت مجبور شوند  از چندین وسیله مختلف استفاده کنند.

حالت Transform Races در همین ماه جاری میلادی عرضه می‌شود. علاوه بر حالت Transform Races، دو مورد جدید نیز با این بروزرسانی به بخش آنلاین بازی Grand Theft Auto V افزوده خواهد شد. در حالت اول که Condemned نام دارد، یکی از بازیکنان به عنوان تارگت مشخص شده و سایرین باید تلاش کنند او را به قتل رسانده و پس از آن، هدف به سمت آن‌ها تغییر خواهد کرد. در حالت دوم به نام Dogfight، بازیکنان عازم نبردی سخت در آسمان‌های شهر می‌شوند و باید در این مبارزه نفس‌گیر تا پای مرگ با یکدیگر نبرد داشته باشند.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، این بروزرسانی جدید وسایل نقلیه جدیدی را نیز با خود به‌همراه خواهد داشت. هلی‌کوپتر Hunter attack، نسخه جدیدی از ماشین Coil Cyclone و Vigilante (با الهام از ماشین بتمن) تعدادی از وسایل نقیله‌ای محسوب می شوند که تا پاییز امسال به بازی اضافه خواهند شد.

تصاویر مربوط به این بروزرسانی جدید :

84 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *