unique visitors counter

نگار داستان دختری را روایت می‌کند که پدرش را از دست داده. پلیس معتقد است پدر نگار خودکشی کرده اما او این تحلیل را باور ندارد و تصمیم می‌گیرد که روزهای آخر پدر را مرور کند تا به اصل ماجرا پی ببرد. 

نکته‌های حائز اهمیت در خصوص این فیلم:

– رامبد جوان بارها از علاقه‌اش به فیلم‌های پلیسی و ژانر نوآر گفته، او عاشق مجموعه فیلم‌های بورن است و همیشه آرزو داشته یک فیلم پلیسی، معمایی بسازد. او بعد از اسپاگتی درهشت دقیقه، پسر آدم، دختر حوا و ورود آقایان ممنوع بالاخره به آرزویش رسید و با سرمایه‌ی شخصی فیلمی که دوست داشت را کارگردانی کرد.

– قرار بود پیمان معادی و نگار جواهریان نقش‌های اصلی این فیلم را بازی کنند اما طولانی شدن فیلمبرداری ابد و یک روز و تداخل تولید این فیلم با نگار باعث شد پیمان معادی از این فیلم جدا شود و محمدرضا فروتن جایگزین او شود.

– مانی حقیقی اما بعد از ورود آقایان ممنوع در دومین همکاری‌اش با رامبد جوان نقش متفاوتی را بازی کرده است. علیرضا شجاع‌نوری، افسانه بایگان، آتیلا پسیانی و اشکان خطیبی از دیگر بازیگران نگار هستند.

– این فیلم در جشنواره سی‌وپنجم فیلم فجر در ۹ رشته نامزد دریافت جایزه شد و کریستف رضاعی سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن را گرفت.

در انتها نگاهی به عوامل سازنده ی این فیلم می‌اندازیم:

کارگردان و تهیه‌کننده: رامبد جوان، نویسنده‌ی فیلمنامه: احسان گودرزی (براساس طرحی از رامبد جوان)، مدیر فیلمبرداری: بهرام بدخشانی، طراح چهره‌پردازی: سودابه خسروی، مدیر صدابرداری: وحید مقدسی، موسیقی: کریستف رضاعی، طراح صحنه: امیرحسین قدسی، طراح لباس: نگار نعمتی، دستیار اول و برنامه‌ریز: مانفرد اسماعیلی، جلوه‌های ویژه: حمید رسولیان، منشی صحنه: غزل رشیدی، مدیر تولید: شهرام زاهدی، جلوه‌های ویژه‌ی میدانی: حمید رسولیان، بازیگران: نگار جواهریان، محمدرضا فروتن، مانی حقیقی، آتیلا پسیانی، فریبا کامران، علیرضا شجاع‌نوری، افسانه بایگان، اشکان خطیبی، علیرضا آقاخانی، محمود کریمی، ایلیا کیوان، شایان کامروز، عیسی حسینی.

icinema

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.