«پاول دورف» مدیر عامل تلگرام به مناسبت تولدش، رمز شادابی و نشاط خود را بیان می کند

دیروز ۱۸ مهر ماه، «پاول دورف» موسس و مدیر عامل تلگرام تولد خود را جشن گرفت. او که در ۱۰ اکتبر ۱۹۸۴در روسیه متولد شده، همیشه بسیار شاداب و سرحال به نظر می رسد. در این راستا دورف امروز در کانال تلگرام شخصی خود از ۷ کاری که به منظور حفظ سلامتی و شادابی خود همیشه دوری می کرده ،سخن گفته که در ادامه به آنها می پردازیم. او در این خصوص بیان میکند:

۱- خوردن نوشیدنی های الکلی

۲- خوردن گوشت قرمز (البته مصرف ماهی ایرادی ندارد)

۳- عدم صرف هرگونه دارو (مگر اینکه به دندانپزشک مراجعه کنم)

۴- مصرف نیکوتین و در کل هر گونه مواد مخدر

۵- قهوه، چای سبز، چای سیاه و هرگونه نوشیدنی انرژی زا (به جای آن از سایر چای های گیاهی استفاده می کنم)

۶- صرف غذاهای فست فود، شکر و نوشیدنی های گازدار

۷- تماشای تلویزیون و هرگونه جایگزین های مشابه آن

دورف در ادامه افزود: «من متوجه شده ام که این موارد بهره وری و تفکر شفاف را پایین می اورد و مطمعنم که بدون آنها زندگی طولانی تر و نیز احساس سلامت و شادابی بیشتری خواهم داشت».

او همچنین در راستای سلب مسئولیت گفته: «به افرادی که مشکلات جسمانی دارند، پیشنهاد نمی کنم که مصرف دارو را متوقف نمایند. من با این شرایط احساس بهتری دارم و نمی دانم که آیا برای دیگران هم همین طور باشد یا خیر. البته حدس می زنم به شما هم کمک کند که احساس سلامت و جوانی کنید. همچنین اگر شما جوان و سالم هستید، احتمالاً در زندگیتان شادی نسبت به بهبود بهره وری اولویت دارد. پس قادر هستید به منظور شادی بیشتر، برخی از این موارد ۷ گانه یا شاید تمام آنها را در نظر نگیرید.همچنین اگر ترجیح تان این است که مصرف کننده صرف نباشید در این صورت چشم پوشی از هفت مورد بالا به نفع تان خواهد بود».

86 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *