انتشار اولین تصاویر دنیرو، پاچینو و اسکورسیزی در پشت صحنه «مرد ایرلندی»

بالاخره اولین تصاویر از حضور ال پاچینو و رابرت دنیرو دو اسطوره بازیگری سر صحنه فیلمبرداری «مرد ایرلندی» به همراه مارتین اسکورسیزی کارگردان این فیلم گانگستری پخش شد. دو ستاره شاهکار «پدرخوانده» بار دیگر مقابل هم قرار گرفته‌اند تا در این اقتباس سینمایی نقش فرانک شیران آدمکش معروف مافیا (دنیرو) و جیمی هافا سردسته تبهکاران در دهه‌های ۱۹۶۰ و ۷۰ (پاچینو) را روی پرده سینما ایفا کنند. جو پشی، هاروی کیتل، بابی کاناوالی ستاره سریال «وینیل»، جک هوستن ستاره «امپراتوری بوردواک» و ری رومانو از دیگر بازیگران فیلم پرستاره اسکورسیزی محسوب می شوند.

این پروژه سینمایی که با سرمایه‌گذاری کمپانی نتفلیکس تهیه و تولید می‌شود با اقتباس از کتاب چارلز برندت به نام «شنیدم خانه‌ها را رنگ می‌کنی» مقابل دوربین رفته است. این کتاب اعترافات دم مرگ فرانک شیران را روایت می کند، از جمله علت واقعی ناپدید شدن جیمی هافا که به ادعای برندت، شیران پیش از مرگ به قتل او اعتراف کرده است.

مارین اسکورسیزی با بهره گیری از فناوری‌های روز سی جی آی (CGI) قصد جوان‌سازی چهره دنیرو را دارد تا بتواند او را از سنین جوانی تا پیری به تصویر بکشد. استفاده از این فناوری به قدری هزینه‌بر و پرخرج است که بسیاری از استودیوهای قدر هالیوود به محض اگاه شدن از میزان بودجه مورد نیاز فیلم پا پس کشیدند و از همکاری با کارگردان برنده اسکار شانه خالی کردند تا عاقبت نتفلیکس تولید این محصول فاخر را بر عهده گرفت.

اولین تصاویر پخش شده از حضور سه غول بزرگ هالیوود را می‌توانید بالای صفحه تماشا کنید. این تصاویر اولین بار در روزنامه انگلیسی دیلی میل منتشر شده است.

106 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *