رامبد جوان:” بازگشت جناب خان به «خندوانه» هنوز مشخص نیست. “

در روزهای گذشته مدیر شبکه نسیم از پخش فصل پنجم برنامه «خندوانه» از نوروز ۹۷ گفت. رامبد جوان کارگردان، مجری و تهیه کننده این برنامه پر طرفدار اعلام می کند که از اسفند ماه امسال ضبط فصل پنجم برنامه «خندوانه» آغاز خواهد شد اما هنوز به طور قطعی مشخص نشده که جناب‌خان در فصل جدید برنامه «خندوانه» حضور خواهد داشت یا خیر.

رامبد جوان درباره روند پیش تولید برنامه «خندوانه» به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:« با توجه به اینکه «خندوانه» از عید نوروز ۹۷ به روی آنتن می‌رود، ضبط و تولید آن را از اسفند ماه شروع می‌کنیم.»

او در درباره طراحی آیتم‌های جدید و سری جدید مسابقه «خنداننده شو» بیان کرد: «با تجربه موفقی که در سری چهارم «خندوانه» پشت سر گذاشتیم، انشالله در فصل جدید آن را تکرار خواهیم کرد و هم اکنون فراخوانی رسمی برای جذب شرکت‌کننده‌ها نداده‌ایم.»

جوان درباره حضور جناب خان در فصل جدید «خندوانه» می‌گوید: «همچنان در حال مذاکره هستیم و هنوز به طور قطعی مشخص نشده است. با این نگاه که سری جدید «خندوانه» نوروز ۹۷ روی آنتن می‌رود، پیش تولید آن را به طور جدی شروع نکرده‌ایم و همچنان در تدارک کارهای اولیه هستیم.»

او همچنین با اشاره به اکران «نگار»، درباره ساخت فیلم سینمایی بعدی خود بیان کرد: «خوشبختانه از اکران فیلم «نگار» راضی بودم و نگارش فیلمنامه‌ای جدید را آغاز کرده‌ام، که هنوز به طور جدی، شکل نگرفته است.»

64 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *