تولید سریال «فوق لیسانسه‌ها» توسط سروش صحت

همزمان با اعلام زمان پخش فصل دوم سریال «لیسانسه‌ها» عوامل این مجموعه تلویزیونی،فصل سوم این مجموعه با نام «فوق لیسانسه‌ها» را معرفی کردند. دومین فصل این مجموعه قرار است اوایل آذر ماه به روی آنتن برود و پخش آن تا پایان امسال ادامه پیدا کند و سپس تولید «فوق لیسانسه‌ها» در سال آینده آغاز شود.

در فاصله کمتر از سه هفته تا شروع پخش فصل دوم مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها»، زمینه تولید فصل سوم این سریال به کارگردانی سروش صحت فراهم و زمان کلید خوردن آن مشخص شده است.

به گزارش همشهري آنلاين«ليسانسه‌ها» از سريال‌های موفق و پربيننده سال گذشته تلويزيون محسوب می شد كه فصل زمستان در حدود ۳۰ قسمت روي آنتن شبكه سه رفت. از همان زمان زمزمه‌های توليد ادامه سريال به گوش می‌رسيد و فصل دوم آن جلوی دوربین رفت. توليد فصل دوم «ليسانسه‌ها» در ادامه ۲۸ قسمت فصل اول است و تا ۶۰ قسمت ادامه خواهد داشت. قرار است پخش اين مجموعه از شنبه چهارم آذرماه آغاز شود.

از سوی دیگر گفته مي‌شود تهيه‌كنندگان اين سريال براي توليد فصل سوم آن هم با مديران تلويزيون به توافق رسيده‌اند و اگر قرار به پخش شبانه باشد، فصل دوم تا روزهای پايانی سال طول خواهد کشید. «فوق‌لیسانسه‌ها» نام فصل سوم است كه توليد آن برای سال آینده برنامه‌ريزی شده و به احتمال زیاد سروش صحت کارگردانی آن را انجام خواهد داد.

58 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *