انتشار عکسی از همسر و فرزند هومن سیدی

هومن سیدی با انتشار عکسی از همسر و فرزندش درباره زندگی خصوصی خودش حرف زد.

هومن سیدی با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام خود گفت: دوستان عزیز و محترم همیشه تلاش کردم به شما مردم نازنین احترام بگذارم و چیزی غیر از احترام از شما دریافت نکردم.

همیشه سعی کردم وارد حاشیه نشوم اما ظاهراً این شغل بدون حاشیه بی معنیه. می توضیح ندهم چراکه فکر می‌کردم زندگی خصوصی بنده برای کسی جذاب نیست. دو مطلب بود که فکر کردم باید درباره‌اش حرف بزنم تا سؤال های بی‌شمار شما رفقا پایان بگیره.

یک: از همه شما فن پیج ها که تواین مدت تلاش کردید تا من رو حمایت کنید صمیمانه تشکر می کنم و دستتون رومیبوسم اما حقیقتاً از دنبال کردن خودم هیچ لذتی نمی‌برم و احساس بدی نسبت به خودم و پیرامونم پیدا کردم. من یه بازیگر بسیار ساده‌ام که برای رشدش تلاش میکنه و مثل همه شما زندگی شخصی خودش رو داره. پس من راضی به هیچ گونه وقت گذاشتنی از طرف کسی نیستم و ازتون خواهش می کنم،خودِ با ارزشتون رو صرف زندگی و آینده پُر اهمیتتون بکنید.

دوم: وقتی با خانواده سه نفر کوچکم و دوستان صمیمی، برای گذروندن ساعتی به کافه‌ای رفتیم حامد بهداد عزیز عکسی رو از من و دختر نازنینم به اشتراک گذاشت که هیاهوی به پا شد.حقیقتاً نمیدونستم که باید لحظه به لحظه زندگیم رو به همه توضیح بدم، همانطور که شما نمی‌دید. به هر حال روایت بنده از زندگی خصوصیم روفقط به دلیل احترام به مخاطب تلقی می‌کنم و توضیح خواهم داد. مدتی است خانواده کوچکی روتشکیل دادم و کمتر از یک سال که خدا به من وهمسر نازنینم فرزندی هدیه کرده.

باشد که تمام کودکان این سرزمین از دعای خیر مردمان سربلند بمانند.

53 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *