در مراسم پایانی جوایز آسیاپاسفیک، از نوید محمدزاده تقدیر شد

در دو سال اخیر،‌ نوید محمدزاده به واسطه بازی در فیلم‌های سینمایی مورد توجه بسیاری از داوران جشنواره‌های داخلی و خارجی قرار گرفت. او که امسال در جشنواره‌های فیلم ونیز و براتیسلاوا جایزه بهترین بازیگر مرد را برای فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» گرفت،اکنون هم در مراسم پایانی جوایز آسیاپاسفیک، با تقدیر ویژه از سوی داوران این جشن سینمایی روبرو شد و دومین جایزه سینمایی خود را به مردم زلزله زده غرب کشور تقدیم کرد.

چند شب پیش نوید محمدزاده با انتشار ویدیویی گفت که تمامی کمک‌های نقدی که برای مردم زلزله زده غرب کشور جمع آوری کرده را تمام و کمال به حساب علی دایی واریز می‌کند تا مدیریت کمک‌های نقدی مردم زلزله غرب کشور بر عهده آقای گل جهان باشد.

بعد از انتشار ویدیو، نوید محمدزاده که مورد تقدیر بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت، امروز مراسم پایانی جوایز سینمایی آُسیاپاسیفیک در حالی در شهر بریسبان استرالیا برگزار شد که نوید محمدزاده که برای بازی در فیلم «بدون تاریخ امضا» ساخته وحید جلیلوند نامزد کسب جایزه بهترین بازیگر مرد بود و در پایان از سوی هیات داوران این رویداد سینمایی معتبر به صورت ویژه با دریافت جایزه‌ای از او تقدیر کردند.

به گزارش ایسنا محمدزاده پس از کسب جایزه اعلام کرد: «مردم ایران آدم‌هایی هستند که در بحران عقاید خود را کنار می گذارند و هر جناحی که باشند با هم متحد می‌شوند، مثل اتفاق اخیر زلزله در غرب ایران. من به نمایندگی از این مردم خوب این جایزه را به زلزله زدگان تقدیم می‌کنم، چه کسانی که درگذشتند، چه کسانی که زنده ماندند و چه نوزادهایی که پس از این اتفاق به دنیا آمدند.»

58 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *