کمدی «لونه زنبور» نوروز ۹۷ به روی پرده می رود

در حالی که قرار بود فیلم‌ سینمایی «لونه زنبور» از آذرماه اکران بشود تا در کنار «آینه بغل» منوچهر هادی مانع از افت فروش فیلم‌های سینمایی در پاییز امسال شوند، سعید خانی تهیه کننده این فیلم سینمایی به تازگی اعلام کرد که «لونه زنبور» نوروز ۹۷ در سینماهای کشور به نمایش درخواهد آمد.

چند ماهی است فیلمبرداری «لونه زنبور» به کارگردانی برزو نیک نژاد تمام شده و مراحل فنی آن را پشت سر می‌گذارد. پیش از این تهیه کننده این فیلم کمدی اعلام کرده بود که این فیلم آذرماه در سینماهای کشور به نمایش در می‌آید.

اما امروز سعید خانی در مصاحبه‌ای گفت که به جای پاییز، فیلم برزو نیک‌نژاد نوروز امسال به روی پرده خواهد رفت. او درباره اکران «لونه زنبور» به روزنامه سینما گفت: «واقعیت این است که فیلم مرحله پس از تولید را هم به پایان رسانده و با توجه به مضمون شاد و کمدی اش و پتانسیلی که برای فروش دارد، بدمان نمی آمد در همین آخرين ماه فصل پاييز روى پرده برود تا به نوعى رونق بخش فصل مرده اكران باشد اما اين اتفاق ميسر نشد.»

خانى همچنین درباره احتمال حضور «لونه زنبور» در جشنواره فیلم فجر گفت: «تصميم گرفتيم فيلم را براى اكران نوروز آماده كنيم. يک فرصت نمايش در جشنواره فيلم فجر هم وجود دارد اما هنوز تصميم مشخصى براى آن نگرفتيم و شايد رونمايى فيلم را براى مخاطبان نوروزى نگه داريم؛ به ويژه كه فضاى مفرح فيلم مناسب روزهاى سال نو است.»

پس از هشدار رییس انجمن پخش کنندگان در مورد عدم اکران فیلم‌های پرفروش در نیمه دوم امسال، بسیاری امیدوار بودند که دو فیلم «آینه بغل» و «لونه زنبور» قادر باشند با فروش خود رونق را به گشیه پاییز برگردانند، اما با آغاز آذر ماه و قطعی شدن اکران «آینه بغل»در پاییز، عوامل «لونه زنبور» به این نتیجه رسیدند که با توجه به فاصله دو ماهه‌ای که تا شروع جشنواره فیلم فجر مانده، این فیلم سینمایی را پس از این رویداد سینمایی به نمایش درآورند.

در «لونه زنبور» که سومین تولید سینمایی برزو نیک‌نژاد است، محسن کیایی، پژمان جمشیدی، بهاره کیان افشار، هومن برق ‌نورد، رعنا آزادی ‌ور و فريد سجادی حسينی بازی می‌کنند.

89 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *