پنه لوپه کروز اصغر فرهادی را «استاد زندگی» می داند

با گذشت چند ماه از آغاز فیلمبرداری «همه می دانند» جدیدترین تولید سینمایی اصغر فرهادی با بازی پنه لوپه کروز و خاویر باردم، امروز بازیگر زن نقش اصلی فیلم با انتشار عکسی از پشت صحنه «همه می دانند»  پایان فیلمبرداری این فیلم را اعلام کرد و با تقدیر از اصغر فرهادی از او به عنوان استاد زندگی یاد کرد.

پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم! قرار گرفتن نام این دو بازیگر مطرح سینمای جهان در فیلم جدید اصغر فرهادی بیانگر این است که کارگردان صاحب سبک سینمای ایران تا چه اندازه توانسته در سینمای جهان تاثیر بگذارد تا آنها برای بازی در فیلم او چندین ماه منتظر بمانند و نقشی را در «همه می‌دانند»بازی کنند.

امروز پنه لوپه کروز، با انتشار عکسی از پشت صحنه «همه می دانند» پایان فیلمبرداری این فیلم سینمایی را اعلام کرد و با قدردانی از اصغر فرهادی نوشت: «آخرین روز فیلمبرداری «همه می‌دانند» با اصغر فرهادی نابغه. ما با هم از ماه اوت در این ماجراجویی بودیم و از این استاد زندگی متشکرم که اجازه داد بخشی از این تجربه باشم.»

در اواسط فیلمبرداری «همه می دانند» انصراف پدرو آلمادوار از تهیه کنندگی این فیلم سینمایی خبر ساز شد که با گذشت چند روز از این خبر، اعلام شد که پیش از آغاز فیلمبرداری این فیلم، آلمادوار به دلیل برخی اختلافات از این پروژه سینمایی رفته بود.

86 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *