دوقلوهایی که با خرید بیت کوین میلیاردر شدند

همانطور که می دانید ارزش بیت کوین در سال های گذشته  رشد چشمگیری داشته و حالا بسیاری از افرادی که چند سال پیش در این معدن ارزشمند سرمایه گذاری کرده اند، دارایی هنگفتی را به هم زده اند.

در این میان نخستین کسانی که از طریق سرمایه گذاری روی ارزهای رمز پایه میلیاردر شده اند، برادران دوقلوی کمرون و تایلر وینکلوس هستند.

جالب این جاست که آنها سرمایه ابتدایی خود را که ۶۵ میلیون دلار بود، در سال ۲۰۰۸ و از طریق شکایت از مارک زاکربرگ به خاطر سرقت ایده راه اندازی فیسبوک دریافت کرده اند.

آنها چهار سال قبل ۱۱ میلیون دلار از این سرمایه را صرف خرید بیت کوین ۱۱۰ دلاری کردند و حالا به لطف افزایش ۱۰ هزار درصدی ارزش بیت کوین، سرمایه آنها یک میلیارد دلار شده است.

تایلر وینکلوس سال گذشته در مصاحبه با نشریه «تلگراف» تاکید کرده بود که بیت کوین نسخه ای بهتر از طلاست و احتمالا که نظر وی درست باشد چرا که ارزش آن در ماه های اخیر شاهد رشد چند هزار دلاری بوده است.

برخی کارشناسان می گویند که این دو برادر با هدف راه اندازی یک مرکز داد و ستد بیت کوین سرمایه خود را طی چهار سال در این ارز دیجیتالی حفظ کرده اند اما برادران وینکلوس این نظر را تائید نمی کنند.

تعداد افرادی که ارزش دارایی بیت کوین آنها به یک میلیارد دلار می رسد، از انگشتان دست فراتر نمی رود و یکی از آنها مخترع مرموز این ارز رمزپایه با نام مستعار «ساتوشی ناکاموتو» است که تاکنون هویت واقعی وی پنهان مانده است.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” ]Digiato[/button]

118 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *