آشنا شوید با رویدادی غیرمنتظره:” دو نابغه سینما و ویدیو گیم باهم همکاری می کنند “

در حالی که دو سال از جدایی هیدئو کوجیما از کمپانی کونامی و یک سال و نیم از زمانی که تولید گیم «دث استرندینگ اعلام شد، گذشته است، دو تیزر منتشر شده از این بازی ویدیویی سرنخ‌های جالبی به علاقه‌مندان می‌دهد.

در جدیدترین تیزر منتشر شده، نورمن ریداس -بازیگر سریال «مردگان متحرک»- در قالب شخصیت اصلی در فضایی آخرالزمانی و فرازمینی شاهد یک اتفاق هولناک است. در تیزر دیگر اما دو چهره سرشناس سینمایی دیگر را می‌بینیم که از شخصیت‌های این بازی محسوب میشوند.

مس میکلسن بازیگر سرشناس دانمارکی دارای نقش شخصیت منفی است و از آن عجیب‌تر این که گیرمو دل تورو کارگردان مکزیکی هم چهره‌اش را در اختیار کوجیما قرار داده است.

او و کوجیما قرار بود بازی مشهور «سایلنت هیل» را از نو بسازند که به دلیل اختلاف‌های کوجیما با شرکت کونامی منتفی شد. اما نکته جالب آن که دل تورو ظاهرا در «دث استرندینگ» نقش خلاقه در طرح‌ریزی و اجرا ندارد و به گفته خودش «عروسک خیمه‌شب بازی» در دستان کوجیما است و فقط او را تشویق می‌کند تا همکاری این دو نابغه سینما و ویدیو گیم عجیب‌تر از همیشه به نظر برسد.

در همین تصاویر منتشر شده از این بازی، برخی عناصر بصری شبیه به برخی آثار دل تورو مانند «لابیرنت پن» دیده می‌شود. هنوز تاریخ عرضه «دث استرندینگ» اعلام نشده، اما کمپانی سونی پخش آن را بر عهده دارد و برای کنسول‌های بازی پلی استیشن ۴ ساخته شده است.

117 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *