بازی Overwatch تخفیف های ویژه ای به مناسبت تعطیلات سال نو در نظر گرفته است

به مناسبت تعطیلات سال نو میلادی، می‌توانید بازی Overwatch را با ۵۰ درصد تخفیف بخرید.

اگر هنوز موفق به تجربه بازی Overwatch نشده‌اید، حال بهترین زمان برای تجربه بازی است زیرا به مناسبت تعطیلات سال نو میلادی، بازی Overwatch با تخفیف ۵۰ درصدی در فروشگاه‌های مختلف فروخته می شود.

با توجه به اخبار بازی منتشر شده، کاربران نسخه کامپیوتر بازی Overwatch، قادر خواهید بود این بازی را با قیمت ۲۰ دلار خریداری کنند. این در حالی است که نسخه Game of the Year Edition بازی با قیمت ۳۰ دلار به فروش می‌رسد و در کنار کاربران کامپیوتر، کاربران پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز می‌توانند این نسخه را خریداری کنند.

اگر اهل آیتم‌های تزئینی و لوت باکس های بازی نیستید، نسخه استاندارد بازی می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد زیرا تنها فرق این دو نسخه، یک سری آیتم تزئینی، پنج لباس برای قهرمان‌ها و ۱۰ عدد لوت باکس می باشد. درادامه مشخص شده است که کاربران کامپیوتر باید از طریق بلیزارد بتل‌نت اقدام به خرید کنند اما کاربران کنسول‌های نسل هشتمی می‌توانند از طریق دو فروشگاه Best Buy و آمازون، نسخه فیزیکی Overwatch را تهیه کنند.

همچنین در جریان تخفیف‌های هفته اول فروشگاه پلی استیشن نیز، کاربران می‌توانند نسخه Game of the Year بازی Overwatch را به صورت دیجیتالی خریداری کنند. در انتها باید بگویم که رویداد زمستانه بازی Overwatch هم‌اکنون در حال برگزاری است که می‌توانید آن را تجربه کرده و آیتم‌های جدیدی دریافت کنید.

 

96 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *