بهرام رادان ،مشعلدار المپیک زمستانی ۲۰۱۸

بهرام رادان در سئول پایتخت کره جنوبی در برنامه حمل مشعل المپیک زمستانی۲۰۱۸ مشعل بازی ها را حمل کرد. رادان به همراه دیگر چهره های اعزامی به کره مثل عظیم قیچی ساز کوهنورد مشهور، حسن میرزا حسینی، بهناز شفیعی موتورسوار و… امروز در مسیر کوتاهی که برای مشعل‌داری است شرکت کرد. برنامه ۱۱۰ روزه حمل مشعل المپیک از سوی برگزار کنندگان و سامسونگ موبایل به عنوان حامی مالی برگزار می‌شود.

بهرام رادان بعد از حمل مشعل المپیک زمستانى  ٢٠١٨ در کره جنوبى بیان کرد: «حس خیلى خوب و عجیبى بود که توانستم این مشعل را حمل کنم. امیدوارم نمایندگان ایران در این مسابقات بتوانند عملکرد موفقی داشته باشند و همینطور در المپیک زمستانی بعدی که فکر می کنم سال ۲۰۲۲ در پکن هست، این روند ادامه پیدا کند. البته فرقی نمی کند که المپیک تابستانی باشد یا زمستانی، وقتی اخواهد بودز ایران تیمی حضور داشته باشد، ما حمایت می کنیم؛ همانطور که مردم مرا حمایت کردند.»

او درباره این تجربه افزود: «لحظه تاریخی زیبایی برای من بود. مطمئن بودم که اتفاق جهانی و بزرگی قرار است بیفتد. گروهی هم که اطراف ما بودند،‌ در افزایش این میزان هیجان کمک می کردند. جمعیت بسیار زیادی هم استقبال کرده بودند. وقتی به من می گفتند برای جمعیت دست تکان بده، تازه متوجه می شدم که اطراف چقدر جمعیت ایستاده است.»

المپیک زمستانی ۲۰۱۸ از ۹ فوریه تا ۲۵ فوریه در شهر پیونگ‌ چانگ کره جنوبی برگزار خواهد شد.

80 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *