از کلاه قرمزی نوروز ۹۷ چه‌خبر!؟

پس از درگذشت دنیا فنی زاده عروسک گردان شخصیت «کلاه قرمزی»، عوامل این مجموعه سال گذشته به احترام یاد او ضبط فصل جدید این برنامه را بعد از یک سال وقفه شروع کردند. اما با نزدیک شدن به ایام نوروز ۹۶، تهیه کننده این مجموعه با مدیران شبکه دو دچار مشکلات مالی شد و در نهایت این برنامه پرطرفدار در نوروز امسال به روی آنتن نرفت. امروز شیما بخشنده عروسک گردان جدید شخصیت کلاه قرمزی درباره پخش این مجموعه که ضبط آن ماه‌ها است به پایان رسیده گفت صحبت‌هایی در مورد احتمال پخش «کلاه قرمزی» در نوروز ۹۷ انجام شده است.

این عروسک‌گردان درباره احتمال پخش این مجموعه پرطرفدار در نوروز ۹۷ به میزان گفت: «صحبت‌هایی انجام شده اما هنوز هیچ چیز معلوم نیست ولی من از صمیم قلب آرزو دارم کلاه‌قرمزی که ضبط آن ماه‌هاست به اتمام رسیده نوروز امسال روی آنتن تلویزیون برود.»

او درباره تفاوت‌های نسخه تازه کلاه‌قرمزی نسبت به سالیان گذشته گفت: «ایرج طهماسب هیچگاه نمی‌گذارد این مجموعه نسبت به سال‌های گذشته تکراری و یکنواخت شود و در کلاه‌قرمزی جدید هم ماجراهای تازه و هیجان‌انگیزی را خواهیم داشت.»

این عروسک‌گردان جوان درباره افزوده شدن شخصیت‌های عروسکی به مجموعه جدید کلاه قرمزی جدید توضیح داد: «مردم مطمئن باشند که در این نسخه از کلاه‌قرمزی با اتفاقات جدید و همچنین عروسک‌های جدید روبرو خواهند شد. امیدوارم هرگونه مشکلی که به‌وجود آمده رفع شود تا ما بتوانیم نتیجه سه ماه زحمت خود را بگیریم.»

او درباره وضعیت سینمای عروسکی ایران اضافه کرد: «متاسفانه سینمای عروسکی به‌طور کامل از بین رفته است معدود آثار ضعیفی گهگاه تولید می‌شوند که آنها هم در شرایط بسیار بد روی پرده میروند. معمولاً تهیه‌کنندگان ریسک نمی‌کنند که بر روی آثار عروسکی سرمایه‌گذاری کنند این اتفاق در حالی می‌افتد که مردم به شدت از آثار عروسکی همچون شهر موش‌ها، کلاه‌قرمزی و خونه مادربزرگه استقبال می‌کنند.»

84 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *