آشنا شوید:” عادات بسیار عجیب دونالد ترامپ “

دونالد ترامپ خصلت های گوناگونی دارد اما چیزی که در این مطلب برای ما جالب است و می خواهیم آن ها را معرفی کنیم، عادت های روزانه او در زندگی عادی اش است.

رئیس جمهور ۷۱ ساله ایالات متحده آمریکا، همیشه در صدر اخبار مربوط به چهره هایی قرار داشته که دارای کارهای عجیب و عادات نامعمول زیادی هستند. برای اینکه فقط با نمونه هایی از عجیب ترین رفتارهای این غول مستغلات سابق نیویورک سیتی بیشتر آشنا شوید، توصیه می کنیم تا انتهای مطلب همراهمان باشید.

هیچ‌کس نباید به کنترل تلویزیون دست بزند!

به گزارش نیویورک تایمز، ترامپ به شدت به این مساله که چه کسی در کاخ سفید به ریموت کنترل تلویزیون دست می زند، حساس است. فقط خود او و یکی از کارمندان بخش پشتیبانی فنی میتوانند از این وسیله  استفاده کنند .

البته، تلویزیون روی کانال های مورد علاقه رئیس جمهوری آمریکا قفل شده و دونالد ترامپ تقریبا همیشه برنامه های فاکس نیوز را تماشا می کند.

حتی گفته می شود که در طول جلسات هم باید تلویزیون روشن و بی صدا باشد تا رئیس جمهور بتواند سرتیتر اخبار را ببیند.

کوکاکولای رژیمی

نیویورک تایمز گزارش کرده که دونالد ترامپ حدودا هر روز ۱۲ قوطی نوشابه مشکی رژیمی می نوشد. از همه جالب تر اینکه یک دکمه مخصوص روی میز کار خود در کاخ سفید دارد که اگر آن را فشار دهد، مستخدمین نوشابه موردعلاقه اش را برایش به اتاق می برند.

چیدن دوباره وسایل

اگر فیلم های ترامپ را دیده باشید، حتما متوجه شده اید که او عادت دارد هنگام صحبت کردن وسایل روی میز را به سلیقه خود دوباره بچیند.

بسیار تمیز و وسواسی است

دونالد ترامپ به شدت از باکتری و مریضی فرار میکند. او در کتاب هنربازگشت خود نیز نوشته که در طول روز هر چند بار که بتواند دست هایش را می شوید زیرا از بیمار شدن بیزار است. او به قدری وسواسی است که دکمه های آسانسور را فشار نمی دهد، خیلی کم با دیگران دست می دهد و پیتزا را با کارد و چنگال می خورد.

اگر در تیتر اخبار نباشد، ناراحت می شود

دونالد ترامپ همیشه دوست دارد در مرکز توجهات باشد. به گزارش نیویورک تایمز به نقل از یکی از مشاوران سابق رئیس جمهوری آمریکا، این فرد اگر دو یا سه روز پشت سر هم خودش را در اخبار نبیند یا خبری در موردش خودش نخواند، به شدت ناراحت می شود.

او عاشق غذاهای ناسالم است

آقای ترامپ اهل الکل، سیگار یا قهوه نیست اما به شدت فست فود و غذاهای ناسالم را دوست دارد و برای هضم آن ها هم از نوشابه کمک می گیرد.

از غذاهای مورد علاقه فرد اول کاخ سفید باید به مک‌دونالدز، کی‌اف‌سی و بیسکوئیت های کرم دار اورئوس و چوب شور اشاره کرد.

موهایش

دونالد ترامپ به شدت به موهای خود حساس است. به طوری که در سال ۲۰۱۶ از پایین آمدن کیفیت اسپری های مو اعتراض کرد.

عادت دارد دستشویی کاخ سفید را به مهمان ها نشان دهد

دونالد ترامپ وقتی می خواهد گوشه و کنار کاخ سفید را به مهمان ها نمایش دهد، حتما سرویس بهداشتی را نیز در دستور کار خود قرار می دهد که حرکتی بسیار عجیب و غیرضروری است. از دیگر مکان های کاخ ریاست جمهوری که برای ترامپ ارزش بیشتری دارند، اتاق خواب لینکلن و تراس ترومن را می توان نام برد.

فقط ۵ ساعت در شبانه روز می خوابد

گفته می شود که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به دلیل مشغله های بسیار زیادی که دارد، بسیار کم می خوابد و از ۵ تا ۶ ساعت در طول شب بیشتر نمی شود.

رئیس جمهوری آمریکا روزانه ۱۶ ساعت کار می کند.

85 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *