مشکلات مالی صداوسیما عامل طولانی شدن تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «دستت را به من بده»

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «دستت را به من بده» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور در لوکیشنی حوالی خیابان فرمانيه ادامه دارد. این سریال برای ماه رمضان سال ۹۷ ساخته می شود و قرار است از شبکه سه روی آنتن برود. به تازگی امین تارخ بازی خود در این سریال را آغاز کرده است. نکته عجیب این سریال تلویزیونی طولانی شدن زمان تصویربرداری آن است و بعد از سه ماه فقط ۳۵ درصد سکانس‌ها جلوی دوربین رفته و به نظر می‌رسد مشکلات مالی صداوسیما عامل طولانی شدن تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی شده است.

مجموعه تلویزیونی «دستت را به من بده» به تهیه کنندگی علی پورکیانی اوایل مهر ماه در تهران کلید خورده و با وجود اينكه سه ماه از توليد آن گذشته است تاكنون حدود ۳۵ درصد از  سکانس‌های این سریال ضبط شده است. گروه تولید هم اكنون در یکی از لوکیشن های اصلی سریال که منزل حاج رسول با بازی امین تارخ است، کار را دنبال می کنند.

بیشتر بازیگران این سریال تلویزیونی تا کنون جلوی دوربین رفته اند و تدوین همزمان مجموعه هم توسط محمد حسین غضنفری در حال انجام است. به گفته تهیه کننده قرار است به زودی نام این سریال عوض می شود.

«دستت را به من بده» یک مجموعه تلویزیونی ۳۷ قسمتی است و از این جهت مراحل تولید سخت و طولانی دارد. این سریال ماه رمضان ۹۷ از شبکه سوم سیما پخش می شود. در این مجموعه، امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدايتي،مریم بوبانی، مارال فرجاد،نيما شعبان نژاد، دنيا مدني،بابك بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیر آزاد، حسين ملكي و … به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان «دستت را به من بده» آمده است: «رسول تولايي به عنوان بزرگتر، محبوب و مورد اعتماد چند خانواده است.اين اعتماد به واسطه بازخواني گذشته خدشه دار مي شود.خانواده هايي كه هر كدام با مشكلاتي دست و پنجه نرم مي كنند، به دنبال مقصر اصلي هستند.»

57 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *