خبر رسمی:۲۰۱۸ نخستین سال بعد از هفت سال است که «بازی تاج و تخت» ندارد

شبکه اچ‌بی‌او سرانجام به شکل رسمی خبر داد که هواداران سریال مشهور «بازی تاج و تخت» باید بیش از یک سال برای دیدن فصل آخر صبر کنند. فصل هشتم این مجموعه در سال ۲۰۱۹ روی آنتن می‌رود و هنوز ماه پخش آن تعیین نشده است. به این ترتیب ۲۰۱۸ نخستین سال بعد از هفت سال خواهد بود که «بازی تاج و تخت» ندارد!

اچ‌بی‌او بار دیگر تاکید کرده که فصل نهایی این سریال شش قسمت خواهد بود. «بازی تاج و تخت» با ۳۰ میلیون بیننده در امریکا پرمخاطب‌ترین مجموعه تلویزیونی این شبکه محسوب می شود.

انتظار می‌رود در فصل نهایی مشخص شود کدامیک از خاندان‌های هفت اقلیم خیالی سریر پادشاهی را به دست می‌آورند و البته تماشاگران منتظر جدال انسان‌ها و وایت‌واکرها که از دیوار شمال عبور کردند، خواهند بود.

تولید فصل هشتم از ماه اکتبر ۲۰۱۷ شروع شد و به نظر می‌رسد که فیلمبرداری تا نیمه سال ۲۰۱۸ ادامه داشته باشد.

کیسی بلویز مدیر برنامه‌سازی اچ‌بی‌او قبلا گفته بود برای جلوگیری از لو رفتن پایان داستان، قرار است چند پایان‌بندی برای فصل آخر آماده شود. دیوید بنیاف و دی بی وایس خالقان سریال هم خبر داده اند که می‌خواهند پایانی خاص و ویژه برای «بازی تاج و تخت» رقم بزنند. این دو کارگردان اپیزود نهایی سریال هم خواهند بود.

همچنین فاصله طولانی بین فصل هفتم و هشتم سریال می‌تواند به جرج آر. آر مارتین این فرصت را بدهد که دو کتاب باقی مانده مجموعه «نغمه آتش و یخ» -که سریال بر اساس آن تولید شده- را به پایان برساند.

114 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *