الن پمپئو ستاره سریال «آناتومی گری» عنوان گران‌ترین بازیگر زن صنعت تلویزیون را می‌گیرد

الن پمپئو ستاره سریال درام «آناتومی گری» جای دو بازیگر مشهور سریال «بازی تاج و تخت» را به عنوان گران‌ترین بازیگر زن صنعت تلویزیون می‌گیرد. او قرارداد جدیدی با شبکه ای‌بی‌سی برای دو سال آینده منعقد کرده و برای هر اپیزود «آناتومی گری» مبلغ ۵۷۵ هزار دلار دریافت خواهد کرد.

به این ترتیب او بالاتر از امیلیا کلارک و لینا هدی دو بازیگر زن «بازی تاج و تخت» قرار می‌گیرد که در حال حاضر برای هر اپیزود از «بازی تاج و تخت» ۵۰۰ هزار دلار می‌گیرند.

دستمزد پمپئو برای «آناتومی گری» که یک درام بیمارستانی است و از سال ۲۰۰۵ رو آنتن می‌رود، به ۲۰ میلیون دلار در سال می رسد. این بازیگر پشت سر رابرت دنیرو قرار خواهد گرفت که با دریافت ۷۷۵ هزار دلار برای سریال بی‌نام دیوید او. راسل قرار است ۷۷۵ هزار دلار بگیرد.

گران‌ترین بازیگر زن تاریخ تلویزیون کیلی کوکو ستاره سریال «تئوری بیگ بنگ» است که برای هر اپیزود این سریال ۹۰۰ هزار دلار دریافت کرده است. اما فوربز گزارش داده که با قراردادهای جانبی، سوفیا ورگارا بازیگر سریال کمدی «خانواده مدرن» سالانه ۴۱٫۵ میلیون دلار درآمد دارد و در صدر ایستاده است.

به هر حال پمپئو با قرارداد جدیدی که در اواخر سال ۲۰۱۷ بسته است، حداقل دو فصل دیگر در نقش مردیت گری در سریال «آناتومی گری» حضور خواهد داشت و تعداد فصل‌های این سریال به ۱۶ خواهد رسید.

173 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *