unique visitors counter

انجمن تهیه کنندگان آمریکا با معرفی برندگانش، جایزه اصلی را در بخش سریال درام به «داستان خدمتکار» داد و گیلرمو دل تورو را به عنوان بهترین تهیه کننده سینمایی برگزید.

بیست و نهمین دوره جوایز سالانه انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا (PGA)، یکشنبه صبح به وقت ایران در هتل بورلی هیلتن در بورلی هیلز برگزار شد و برندگان ۱۲ بخش سینمایی و تلویزیونی مشخص شدند.

انجمن تهیه‌کنندگان امریکا با ۸۲۰۰ عضو ثابت از ۲۸ دوره گذشته، در ۱۹ مورد سرنوشت برنده جایزه اسکار بهترین فیلم سال را رقم زده است. البته این موضوع در مورد دو سال گذشته درست نیست،چرا که جایزه زانوک به «لا لا لند» و «رکود بزرگ» رسید اما آکادمی اسکار جایزه بهترین فیلم را به «مهتاب» و «اسپاتلایت» اهدا کرد. البته در هشت سال پیش از آن، برندگان این دو جایزه یکی بوده‌اند: «بردمن»، «۱۲ سال بردگی»، «آرگو»، «آرتیست»، «سخنرانی پادشاه»، «قفس رنج»، «میلیونر زاغه‌نشین» و «جایی برای پیرمردها نیست».

جوایز ویژه انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا به جردن پیلی برای «برو بیرون» (جایزه استنلی کریمر)، آوا دوورنی (جایزه ویژنری)، چارلز روون (جایزه دستاورد دیوید او. سلزنیک در سینما)، رایان مورفی (جایزه دستاورد نورمن لیر در تلویزیون) و دانا لانگلی (جایزه مایلستون) داده شد.

فهرست برگزیدگان این دوره از جوایز انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا :

بهترین فیلم بلند داستانی:

«بیمار بزرگ» (The Big Sick)
«دانکرک» (Dunkirk)
«برو بیرون» (Get Out)
«من، تونیا» (I, Tonya)
«لیدی برد» (Lady Bird)
«پست» (The Post)
«شکل آب» (The Shape Of Water) (برنده)
«سه بیلبورد بیرون از ابینگ، میزوری» (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
«زن شگفت‌انگیز» (Wonder Woman)

بهترین انیمیشن بلند:

«بچه رئیس» (The Boss Baby)
«کوکو» (Coco) (برنده)
«من نفرت‌انگیز ۳» (Despicable Me 3)
«فردیناند» (Ferdinand)
«فیلم لگویی بتمن» (The Lego Batman Movie)

 

بهترین مستند:

Chasing Coral
City of Ghosts
Cries from Syria
Earth: One Amazing Day
Jane (برنده)
Joshua: Teenager vs. Superpower
The Newspaperman: The Life and Times of Ben Bradlee

 

بهترین اپیزود سریال کمدی

Curb Your Enthusiasm (Season 9)
The Marvelous Mrs. Maisel (Season 1) (برنده)
Master of None (Season 2)
Silicon Valley (Season 4)
Veep (Season 6)

 

بهترین سریال بلند تلویزیونی:

Black Mirror (Season 4) (برنده)
Fargo (Season 3)
FEUD: Bette and Joan (Season 1)
Sherlock: The Lying Detective
The Wizard of Lies
بهترین برنامه سرگرمی و شو شبانه:

Full Frontal with Samantha Bee (Season 2)
Jimmy Kimmel Live! (Season 15)
Last Week Tonight with John Oliver (Season 4) (برنده)
The Late Show with Stephen Colbert (Season 3)
Saturday Night Live (Season 43)

 

بهترین برنامه غیرداستانی:

۳۰ for 30 (Season 8)
۶۰ Minutes (Season 50)
Anthony Bourdain: Parts Unknown (Season 9, Season 10)
(برنده) Leah Remini: Scientology and the Aftermath (Season 1, Season 2)
Spielberg

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.