آیا جانی دپ گیتاریست مرلین منسون می‌شود!؟

مرلین منسون و جانی دپ صمیمیتی دیرینه دارند اما آیا ممکن است این ستارۀ هالیوود به گروه منسون بپیوندد؟
ظاهرا این پیشنهادی است که از طرف منسون مطرح شده و خود او تائید کرده که این خبر حداقل در حد آغاز یک رای‌زنی صحت دارد. او در توئیتر خود گفته است: «جانی دپ مشغول فکر کردن به همکاری با گروه به عنوان گیتاریست است. آیا عالی نیست؟»

به هر حال این پیشنهاد خیلی هم غافلگیرکننده به نظر نمیرسد چون دپ و منسون سال‌هاست رابطۀ نزدیکی دارند و دپ هم به تازگی در موزیک ویدئویی از منسون به نام Say10، یکی از قطعات دهمین آلبوم استودیوی او به‌نام Heaven Upside Down بازی کرده است.

منسون یک‌بار در گفتگویی که در سال ۲۰۱۲ پیش از اجرای غافلگیرکنندۀ آنها در مراسم Revolver Golden Gods انجام شد گفته بود: «من سال‌هاست که او [دپ] را می‌شناسم … و عجیب است که این همه سال در حوزۀ موسیقی با هم کاری انجام ندادیم»

این دو دوست قدیمی بعدها در نسخۀ بازخوانی شده از قطعۀ You’re So Vain که اثری از کارلی سایمون است همکاری کردند که دپ در آن درامز و گیتار میزد.
البته ورود دپ به حوزۀ موسیقی مانند روال متداول ستارگان سینما که راک‌استار می‌شوند نیست و او توجه و تحسین زیادی را نسبت به نوازندگی‌اش جلب کرده است. دپ در کنار الیس کوپر و جو پری، بنیانگذار گروه «هالیوود ومپایرز» است و کوپر دربارۀ مهارت او در نوازندگی تعریف می کند گیتاریست ماهر گروه اروسمیت (جو پری) وقتی نوازندگی دپ را دیده از دپ خواست تا به او گیتار درس بدهد.

توئیگی رامیرز گیتاریست گروه مرلین منسون پائیز سال گذشته از گروه بیرون رفت و گروه فعلی منسون شامل تایلر بیتس (گیتاریست لید)، گیل شرون (درامر)، پاول وایلی (گیتاریست ریتم – عضو مهمان در تورها) و Juan Alderete (نوازندۀ بیس) است.

294 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *