پیتر دینکلیج جزییاتی درباره فصل آخر سریال Game of Thrones فاش کرد

پیتر دینکلیج در مصاحبه اخیر خود، درباره فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) گفت و علت خوشحالی‌اش از اینکه بالاخره فصل آخر رسیده است را توضیح داد.

از آنجایی که فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) آخرین فصلی است که از این مجموعه به روی آنتن می‌رود، ممکن است آخرین فرصتی باشد که ما قادر خواهیم بود وستروس را ببینیم؛ مگر اینکه یکی از اسپین آف‌هایی که از این مجموعه در دستور کار قرار دارد، زودتر وارد پروسه تولید شود. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، پیتر دینکلیج در جدیدترین مصاحبه خود عنوان کرده که این زمان، بهترین موقع برای خداحافظی با این سریال پرطرفدار است؛ حتی با اینکه برای خود او هم این کار خیلی سخت است.

در طی جشنواره فیلم ساندنس (Sundance Film Festival)، گزارشگر سایت خبری ورایتی مصاحبه کوتاهی را با پیتر دینکلیج ترتیب داد. وی در این مصاحبه عنوان کرد که زمان مشخص‌شده، بهترین زمان برای پایان دادن به این حماسه فانتزی محسوب میشود. اینگونه هم برای بازیگرانی که مدت خیلی زیادی با این تیم همراه بودند و زندگی کردند بهتر است و هم به خاطر نوع داستان‌سرایی‌ای که این مجموعه دارد. شاید بهتر است در طولانی‌تر کردن این مجموعه، کمی احتیاط به خرج داد. او در این مصاحبه اینگونه درباره سریال بازی تاج و تخت صحبت کرد:

این زمان، بهترین موقع برای پایان دادن به این مجموعه تلویزیونی است. برخی اوقات و بعضی برنامه‌ها، کمی طولانی‌تر از حدی که باید، تولید می‌شوند و به روی آنتن می‌روند. در این مواقع است که آنها با یک پیشرفت و جهش، باید میزان محبوبیت را بالا ببرند.

یکی از نکاتی که درباره پایان یافتن این مجموعه وجود دارد این است که قطعا برای همه ما که تقریبا نزدیک به یک دهه است که با آن زندگی کرده‌ایم، خداحافظی کردن خیلی سخت خواهد بود. بعد از آن به سراغ مهم‌ترین مسئله می‌رویم و آن هم این است که پایان یافتن این مجموعه نشان می‌دهد که هر سریال، هر چقدر محبوب، زمانی که وقتش برسد باید کار خود را به پایان برسانذ نه اینکه شبکه بعد از سود کردن بسیار و به اصطلاح «آب بستن به آن»، تصمیم بگیرد کار این مجموعه تلویزیونی را به اتمام برساند. از نمونه‌های بارز دسته دوم می‌توان به شبکه AMC اشاره کرد که مسئولان آن در مصاحبه‌های مختلف به طور غیر مسقیم اشاره کرده‌اند که سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) قرار است به ۲۰ فصل هم برسد و پخش آن را به سال بیستم برسانند.

اگر این خداحافظی برای ما که تنها سریال را از درون جعبه جادویی تلویزیون خود تماشا می‌کردیم سخت باشد، دیگر تصور کنید برای بازیگرانی که نزدیک به ۱۰ سال است که با یکدیگر زندگی کرده‌اند چقدر دشوار است. حال به نظر می‌رسد که پیتر دینکلیج بیشتر از همه سختی خواهد کشید و در میان باقی بازیگران، خداحافظی کردن با این تیم و بستن پرونده سریال بازی تاج و تخت از همه دشوارتر خواهد بود. او در ادامه مصاحبه خود اینگونه گفت:

وقتی زمان آن فرا می‌رسد که تو مجبوری همه چیز را رها کنی، هم تلخ است هم شیرین. این بخش ناراحت‌کننده همیشه در کار ما وجود دارد و اصلا نمی‌توان از آن گذشت.به این دلیل که تو در یک برهه زمانی هرچند کوتاه با یک سری افراد خیلی خوب آشنا می‌شوی و به واسطه این کار، وابستگی‌ای بین شما ایجاد می‌شود و بعد از تمام شدن کار، تو مجبوری همه چیز را رها کنی و به سراغ زندگی قبلی خود بروی که این موضوع همیشه غم‌انگیز است؛ به‌خصوص در پروژه‌هایی که تو بیشتر از چند هفته و چند ماه، با آن افراد زندگی می‌کنی.

 

247 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *