کارگردان لالالند برای اپل سریال می سازد

اپل در حال تولید سریالی است که کارگردانی آن را دیمین شازل کارگردان برنده اسکار برای فیلم «لالالند» برعهده دارد.

به گزارش ددلاین، دیمین شازل کارگردانی که برای ساخت «لالالند» قادر به کسب جایزه اسکار سال پیش شد و فیلم موفق دیگری چون «ضربه شلاق» را در کارنامه دارد، برای ساخت یک سریال جدید تلویزیونی برای اپل انتخاب شده است.

شازل کار نویسندگی و کارگردانی همه اپیزودهای این درام جدید را انجام می‌دهد. پلات و دیگر جزییات این سریال فعلا فاش نمی‌شود.

این سریال را که نامش نیز مشخص نیست جوردن هورویتس و فرد برگر دو تهیه کننده فیلم «لالالند» تهیه می‌کنند.

شازل جدیدترین اسم بزرگی است که به اپل افزوده شده تا برای این کمپانی فیلم تولید کند. پیش از وی استیون اسپیلبرگ برای ساخت یک سریال، رونالد مور برای ساخت درامی فضایی و جنیفر آنیستون و ریس ویتراسپون برای اجرای شوی صبحگاهی معرفی شده‌اند. در عین حال کارگردان «بازی‌های گرسنگی» نیز برای ساخت درامی آینده‌نگرانه قرار است با این کمپانی کار کند.

این دومین پروژه شازل برای تلویزیون است که پس از کسب اسکار، او همکاری با آن را پذیرفته است. وی به تازگی قراردادی برای کارگردانی چندین اپیزود از یک درام موزیکال در دست ساخت را برای نتفلیکس امضا کرد. او در حال فعالیت روی پروژه زندگینامه‌ای نیل آرمسترانگ با عنوان «نخستین مرد» است که رایان گاسلینگ در آن در نقش این فضانورد تاریخ ساز ظاهر می‌شود.

82 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *