رضا رشیدپور به جای مهران مدیری به عنوان مجری برنامه «هفت» انتخاب شد

در حالی که چند روز پیش مهران مدیری به عنوان مجری جدید برنامه «هفت» برگزیده شده بود، حال اعلام شده که رضا رشیدپور این برنامه را اجرا خواهد کرد.

یکی از جنجالی‌ترین بحث‌های چند وقت اخیر سینمای ایران، موضوع اجرای برنامه سینمایی «هفت» در ایام جشنواره فیلم فجر بوده است. چندی پیش شبکه سه سیما رسما خبر داد که این برنامه در ایام جشنواره فجر، توسط مهران مدیری، کارگردان، بازیگر و مجری برنامه‌هایی چون «دورهمی» اجرا خواهد شد. مساله‌ای که به دلیل توانایی بالای این مجری استقبال خوب مردم را هم در پی داشت. با این حال امروز اعلام شده که مجری این برنامه یک بار دیگر تغییر پیدا کرده است.

بر این اساس و در فاصله دو روز مانده به آغاز جشنواره فیلم فجر، اعلام شده که رضا رشیدپور قرار است اجرای ویژه برنامه «هفت» برای این ایام را برعهده داشته باشد. این برنامه از پنج‌شنبه ۱۲ بهمن همزمان با آغاز جشنواره فیلم فجر شروع خواهد شد و محوریت اصلی آن، بررسی اخبار و اتفاقات جشنواره خواهد بود. تهیه‌کنندگی این برنامه هم برعهده سعید پروینی است. رضا رشیدپور هم یکی از مجریان قدیمی و محبوب است که این روز‌ها اجرای برنامه «حالا خورشید» را برعهده دارد.

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ بهمن شروع خواهد شد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه اصلی این جشنواره در زومجی، معرفی فیلم‌های حاضر در بخش سودای سیمرغ را بخوانید.

 

 

111 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *