انتشار تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری فصل هشتم سریال Game of Thrones

اخیرا تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فصل هشتم سریال Game of Thrones انتشار یافته که به یک اتفاق احتمالا مهم اشاره می‌کند.

ادامه این مطلب احتمالا بخش مهمی از داستان فصل هشتم سریال Game of Thrones را برای شما فاش کند.

مدتی پیش اولین تصاویر از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) در مانی‌گلس کشور ایرلند شمالی منتشر شد که به نظر می‌رسد که قرار است در فصل هشتم این سریال  یک جنگ بسیار بزرگ در وینترفل ببینیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فصل هشتم این سریال منتشر شده است. طبق این تصاویر، به نظر می‌رسد که جان اسنو با بازی کیت هرینگتون، قرار است در فصل هشتم سریال Game of Thrones به کینگز لندینگ بازگردد. طبق تصاویری که اخیرا وب‌سایت کرواسیایی ۲۴Sata منتشر کرده، اخیرا بخشی از فیلمبرداری فصل هشتم این سریال در شهر دوبروونیک در کشور کرواسی در حال انجام است و اخیرا تصاویری نیز از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید آن منتشر شده است.

در این تصاویر، شخصیت جان اسنو در یک قلعه که احتمالا کینگز لندینگ است، دیده می‌شود. او در حال قدم زدن در این قلعه است و در کنار او یک شخصیت مرموز نیز حضور دارد. این شخصیت مرموز به نظر می‌رسد که لباس گروه نایت واچ را بر تن دارد، اما ظاهر او شباهتی به شخصیت ادیسون تالیت با بازی بن کرمپتون، یا هر شخصیت دیگری که پیش از این او را در سریال Game of Thrones دیده بودیم، ندارد. با این حال، با توجه به معماری این قلعه به نظر می‌رسد که جان اسنو قرار است در فصل هشتم سریال Game of Thrones به کینگز لندینگ بازگردد. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این صحنه در دسترس نیست. آیا جان اسنو هنوز از خیانت سرسی لنیستر با بازی لینا هیدی، خبر ندارد؟ برای یافتن پاسخ این سوال و دیگر سوال‌هایی که احتمالا در مورد این صحنه مطرح خواهد شد حداقل باید تا شروع فصل هشتم سریال Game of Thrones صبر کنیم. فصل هشتم سریال Game of Thrones که در واقع فصل پایانی سریال است، در ۶ قسمت ساخت و منتشر خواهد شد. ماه گذشته، شبکه HBO رسما اعلام کرد که فصل هشتم این سریال قرار است در طول سال ۲۰۱۹ از این شبکه به‌روی آنتن برود. علاوه بر این، شبکه HBO تایید کرده است که دیوید بنیاف، دی.بی. وایس، دیوید ناتر و میگل ساپوچنیک، کارگردانی ۶ قسمت فصل هشتم سریال Game of Thrones را بر عهده خواهند داشت که هر شخص (بنیاف و وایس به‌صورت مشترک) دو قسمت فصل هشتم این سریال را کارگردانی خواهند کرد.

 

128 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *