«مغزهای کوچک زنگ زده» بعد از جام جهانی به روی پرده خواهد رفت

وضعیت پیچیده اکران نوروز ۹۷ باعث شده که سازندگان فیلم برگزیده تماشاگران جشنواره فجر قید نمایش فیلم در نوروز را بزنند. تهیه کننده «مغزهای کوچک زنگ زده» گفته که این فیلم بعد از جام جهانیبه روی پرده خواهد رفت. این در حالی‌ست که برخی رسانه‌ها خبر داده‌اند اکران «به وقت شام» در نوروز سال آینده قطعی شده است.

سعید سعدی تهیه کننده فیلم هومن سیدی درباره زمان اکران «مغزهای کوچک زنگ زده» به خبرگزاری مهر گفته است: «ما تصمیم گرفته ایم که این فیلم را بعد از جام جهانی با پخش کنندگی شرکت فیلمیران نمایش دهیم چون فکر می کنیم در آن زمان فضا بازتر است و «مغزهای کوچک زنگ زده» به صورت بهتری می تواند اکران شود.»

او درباره تغییرات احتمالی نسخه اکران عمومی هم توضیح داد: «هرچند ما بازخوردها را گرفته ایم اما هنوز به جمع بندی نهایی برای این موضوع نرسیده ایم.»

بعد از چند سال پی پدر پی که برنده سیمرغ بلورین فیلم منتخب تماشاکران جشنواره با فاصله کوتاهی بعد از جشنواره در ایام عید روی پرده می‌رفت، حالا این اتفاق روی نمیدهد. اکران بهار و تابستان سال آینده تحت تاثیر معادلات فیلم‌های نوروزی، جام جهانی و ماه رمضان خواهد بود و به نظر می‌رسد اقتصاد سینما سال سختی خواهد داشت.

65 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *