خبر قطعی شدن حضور برد پیت همراه با اعلام نام فیلم تارانتینو

کوئنتین تارانتینو که از چند ماه پیش در تدارک ساخت فیلم جدید خود در مورد قتل شارون تیت به دست خانواده منسون بود، علاوه بر انتخاب قطعی برد پیت، نام نهمین فیلم بلندش را هم اعلام کرد: «روزی روزگاری در هالیوود».

به گزارش ددلاین، همزمان با خبر پیوستن برد پیت به لئوناردو دی کاپریو و مشخص شدن عنوان این فیلم، خط داستانی آن نیز توضیح داده شده است.

تارانتینو بیان کرده است: «این داستانی‌ست که در سال ۱۹۶۹ در لس آن جلس اتفاق می‌افتد، اوج دوران هیپی گری در هالیوود. دو شخصیت اصلی ریک دالتون (لئوناردو دی کاپریو) یک ستاره سابق سریال‌های وسترن و کلیف بوث (برد پیت) بدلکار قدیمی او هستند. هر دو تقلا می‌کنند در هالیوودی که دیگر نمی‌شناسند، باقی بمانند اما ریک یک همسایه مشهور دارد: شارون تیت.»

هنوز نمیتوان گفت انتخاب چنین اسمی برای فیلم نوعی ادای دین به دو فیلم «روزی روزگاری در غرب» و «روزی روزگاری در امریکا» از آثار سرجو لئونه باشد، اما با توجه به علاقه همیشگی تارانتینو به لئونه احتمالا همینطور است.

گزینه اصلی این کارگردان برای بازی در نقش شارون تیت که در سال ۱۹۶۹ به قتل رسید، مارگو رابی بازیگر استرالیایی است، اما هنوز حضور او قطعی نشده است.

تارانتینو توضیحات دیگری هم درباره «روزی روزگاری در هالیوود داده است: «من پنج سال وقت صرف نوشتن این فیلمنامه کرده‌ام و بیشتر عمرم را هم در لس آنجلس بودم. سال ۶۹ هم آنجا بودم. هفت سالم بود. خیلی هیجان‌زده‌ام برای روایت این داستان درباره لس آنجلس و هالیوودی که دیگر وجود خارجی ندارد.»

با توجه به همه این توضیحات به نظر می‌رسد حادثه تراژیک کشته شدن شارون تیت بهانه‌ای برای این کارگردان پیشرو است تا درباره یک دوران فیلم بسازد.

تیت هنگامی که کشته شد، بازیگری مشهور و همسر رومن پولانسکی بود. پیروان چارلز منسون موسوم به خانواده منسون با دستور او به خانه پولانسکی و تیت هجوم بردند و او و مهمانانش را کشتند. پولانسکی در خانه نبود و تیت وقتی کشته شد، باردار بود.

75 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *