سیرشا رونان به کارگردانی فکر می کند

سیرشا رونان که امسال برای بازی در «لیدی برد» به کارگردانی گرتا گرویگ حسابی محبوب شد، درست مثل خیلی از بازیگران پیش از خودش آن‌چه واقعاً می‌خواهد این است که بتواند فیلم خودش را بسازد.

به گزارش «ایندی‌وایر»، رونان که تا امروز سه بار نامزد دریافت جایزه اسکار بازیگری شده است، در گفت‌وگوی تازه‌ای با «ساندی تودی» فاش کرد که همکاری تازه‌اش با گرویگ، علاقه‌اش به کارگردانی و ایستادن در پشت دوربین را شعله‌ور کرده است؛ و البته این موضوعی است که همیشه در ذهن داشته است و می‌خواست روزی آن را اجرایی کند که حالا انگار زمانش فرا رسیده است.

رونان در این باره چنین گفته است: «تا وقتی که گرتا را ندیدم جرأتش را پیدا نکرده بودم. او درباره فیلمش با ما صحبت کرد و شروع کرد به کنار هم قرار دادن عناصرش. همه چیز از او نشأت می‌گرفت و او توانست کاری فوق‌العاده را به سرانجام برساند که در نهایت همه حقیقتاً آن را دوست داشتند و اثر خارق‌العاده‌ای خلق شد. این طور شد که من حالا دوست دارم روی فیلم خودم کار کنم و شاید توانستم واقعاً این کار را انجام بدهم.»

رونان در ادامه افزوده است: «البته من پیش از شروع فعالیت‌های بازیگری‌ام چنین هدفی داشتم و به کارگردانی فکر کرده بودم… و به‌زور از همه دوستانم برای ساخت فیلم‌های کوچکم بهره برده بودم. من برای خودم یک دوربین کوچک خریده بودم و از فیلم‌سازی لذت می‌بردم.»

151 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *