کارگردان «شبگرد» و «جیک جیلنهال» باهم همکاری مجدد خواهند داشت

«شبگرد» (۲۰۱۴) را به‌راحتی می‌توان یکی از بهترین فیلم‌های کارنامه جیک جیلنهال قلمداد کرد؛ فیلمی انتقادی و هراس‌انگیز که متأسفانه در فصل جوایز سال نمایشش آن طور که باید مورد توجه نبود (و البته این موضوعی است که در خصوص آثار انتقادی و تندوتیز بارها شاهدش بوده‌ایم).

به گزارش «پلی لیست»، به هر حال هیجان‌انگیز است که جیک جیلنهال می‌خواهد دوباره با دن گیلروی، نویسنده و کارگردان «شبگرد»، و همبازی‌اش در آن فیلم، رنه روسو، در اثر جدیدی با عنوان Velvet Buzzsaw کار کند که به سفارش نتفلیکس ساخته خواهد شد. اما به گزارش ورایتی جالب‌تر این است که تا امروز بازیگران قابل توجهی به این پروژه اضافه شده‌اند و از حالا آن را به یکی از کنجکاوی‌برانگیزترین فیلم‌های پیش رو بدل کرده‌اند.

جان مالکوویچ، تونی کولت، زا اشتن، ناتالیا دایر، تام استوریج و دِیود دیگز از جمله این بازیگران هستند که تا امروز قرارداد بازی‌شان را امضا کرده‌اند. اگر در زمره کسانی قرار می‌گیرید که دقیقاً با بعضی از این نام‌ها آشنا نیستند باید بدانید که دیگز و استوریج جوایز تونی را در کارنامه دارند و کولت و مالکوویچ هم نامزدی اسکار را تجربه کردند. دایر هم از سریال محبوب «چیزهای عجیب» آمده است و یکی از خوش‌آتیه‌ترین بازیگران نسل خودش محسوب میشود.

112 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *