در میان ۷ فیلم اکران نوروز، «مصادره» با فروش ۹۲ میلیون تومان در صدر جدول

با آغاز اکران فیلم های نوروز، سایت سینما تیکت فروش اولین روز این فیلم ها را اعلام کرد. در میان ۷ فیلم اکران نوروز، «مصادره» با فروش ۹۲ میلیون تومانی نسبت به سایر فیلم ها درآمد بیشتری بدست آورد و پس از آن «لاتاری» مهدویان رتبه دوم فیلم های پرفروش اکران نوروز را به خود اختصاص داد. عدم موفقیت فیلم ابراهیم حاتمی کیا در روز اول از نکات عجیب فروش روز اول فیلم های اکران نوروز است.

با پایان اولین روز اکران فیلم های نوروز، سایت سینما تیکت، فروش این فیلم ها را اعلام کرد.

کمدی «مصادره» ساخته مهران احمدی با بازی رضا عطاران، هومن سیدی، هادی کاظمی و… در اولین روز اکران خود ۹۲ میلیون تومان فروخت تا با فاصله زیاد عنوان پرفروش ترین فیلم اکران نوروز در روز اول را به خود اختصاص دهد.

«لاتاری» محمد حسین مهدویان هم که در جشنواره فیلم فجر با بی مهری داوران روبرو شد، در اولین روز اکران خود به فروش نسبتا قابل قبولی دست یافت و روز گذشته نزدیک به ۴۵ میلیون تومان فروش کرد تا دومین فیلم پرفروش اکران نوروز در روز اول نمایش آنها لقب گیرد.

پس از «لاتاری»، «به وقت شام» ابراهیم حاتمی کیا با ۲۸ میلیون تومان فروش، عنوان سومین فیلم پرفروش اکران نوروز در اولین روز نمایش را به خود اختصاص داد. فروش این فیلم سینمایی کمتر از انتظار است.

«لونه زنبور» بروز نیک نژاد هم با فاصله کمی نسبت به «به وقت شام» چهارمین فیلم پرفروش روز اول فیلم های اکران نوروز است. این فیلم دیروز ۲۲ میلیون تومان فروخت.

«خرگیوش»، «فراری» و «فیلشاه» هم  در روز اول اکران خود به ترتیب ۹، ۳ و ۲ میلیون تومان فروش کردند تا شاید از آنها بتوان به عنوان بازنده های روز اول اکران فیلم های نوروزی یاد کرد.

این ارقام در حالی اعلام شده که سال گذشته فقط دو فیلم «گشت ۲» و «ماجرای نیمروز» در نخستین روز اکران (چهارشنبه ۲۵ اسفند ۹۵) حدود ۲۰۰ میلیون تومان فروش داشتند.

78 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *