حضور مهران مدیری، محمدرضا گلزار و مهناز افشار در فیلم جدید کمال تبریزی

ستاره‌هایی مانند مهران مدیری، محمدرضا گلزار، مهناز افشار، پژمان جمشیدی و ویشکا آسایش در فیلم جدید کمال تبریزی به نام «ما همه با هم هستیم» نقش خواهند داشت.

کمال تبریزی بارها ثابت کرده هر کدام از فیلم‌هایی که می‌سازد می‌تواند جریان فیلم‌های بدنه اصلی سینما را تغییر و سینمای ایران را به صورت کامل تحت تاثیر خود قرار دهد. کارگردان فیلم‌هایی مانند «مارمولک» و «همیشه پای یک زن در میان است» قرار است با یک فیلم پرستاره به سینما برگردد. با اینکه مدتی پیش خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه پروژه جدید کمال تبریزی به نام «مارموز» با بازی حامد بهداد در حال تولد است، به تازگی اخباری درباره پروژه جدید این کارگردان کهنه‌کار به نام «ما همه با هم هستیم» منتشر شده است. طبق اخبار، تیم بازیگری این فیلم از بازیگرانی مانند مهران مدیری، مهناز افشار، محمدرضا گلزار، پژمان جمشیدی و ویشکا آسایش تشکیل خواهد شد؛ البته حضور مدیری و افشار در این فیلم پیش‌تر تثبیت شده بود. در این میان، محمدرضا گلزار حضور کوتاهی در این فیلم خواهد داشت. در ابتدا نام این فیلم پرستاره «دل‌شدگان» بود که به ما همه با هم هستیم تغییر نام داد.

پروانه ساخت این فیلم هفته‌ی گذشته صادر شده و پیش‌تولید این فیلم آغاز شده است. تهیه کننده این فیلم رضا میرکریمی خواهد بود. لوون هفتوان هم قرار بود به عنوان یکی از اعضای تیم بازیگری به این پروژه سینمایی اضافه شود که متاسفانه مدتی پیش درگذشت و تیم تولید این فیلم به دنبال یک بازیگر جایگزین برای هفتوان هستند. فیلم ما همه با هم هستیم قرار است ۱۰ بازیگر سرشناس داشته باشد. این فیلم در ژانر کمدی ساخته خواهد شد و نوشتن فیلم‌نامه‌ی آن بر عهده‌ی حسین امیری دوماری، پدرام دورامیری و محمد داودی خواهد بود.

نظر شما کاربران دوفصل درباره این فیلم پرستاره چیست؟

 

125 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *