خبری خوش برای طرفداران اره؛ اره ۹ در راه است.

اگر از طرفداران سری مجموعه اره هستید، گزارش هایی مبنی بر کار بر روی فیلم نامه سری نهم اره توسط نویسندگان فیلم Jigsaw منتشر شده است.

به گزارش دوفصل به نقل از منبع خبری  جدیدترین فیلم اره با عنوان جیگساو در گذشته معرفی و اکران شد. کارگردانی این فیلم بر عهدهٔ برادران اسپیریگ بود. توبین بل نیز در تمام هشت قسمت این مجموعه حضور داشته و نقش جاناتان کرامر را که به  عنوان «جیگساو کیلر» هم معروف شده، ایفا کرده است.

به هر صورت قسمت هشتم حرف تازه‌ای برای گفتن نداشت و تماشاچیان و منتقدان از این فیلم راضی نبودند، اما به لطف طرفداران سری مجموعه اره فروش خوب در گیشه راه را برای ساخت فیلم‌های بعدی مجموعهٔ اره هموار کرده است. تا به امروز هشت قسمت در مجموعه فیلم‌های اره اکران شده است که آخرین قسمت آن هم سال ۲۰۱۷ روی پرده سینماها رفت. فیلم ابتدایی مجموعهٔ اره در سال ۲۰۰۴ به کارگردانی جیمز وان ساخته شد و کمپانی لاینز گیت فیلمز (Lionsgate Films) پخش آن فیلم را بر عهده داشت. فیلم ابتدایی با استقبال نسبی منتقدین همراه شد و با بودجهٔ ساخت بسیار اندک ۱.۲ میلیون دلاری، فروش عالی ۱۰۳ میلیون دلاری در گیشه داشت و پس از این فیلم تا سال ۲۰۰۹، پنج فیلم دیگر از مجموعهٔ اره ساخته شد.

به هرشکل باید منتظر ماند و دید مجموعه جدید می‌تواند مانند سری های اول مجموعه برای طرفداران اره جذاب تلقی شود و یا با فیلم

 

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”https://screenrant.com/saw-9-jigsaw-script-update/”]screenrant[/button]

148 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *