سلمان خان ستاره بالیوود محکوم به پنج سال زندان!

حکم پنج سال زندان به سلمان خان ، ستاره مشهور بالیوود بدلیل شکار غیر قانونی وارد شد.همچنین از طریق دادگاهی در جوداپور هند از او خواسته شده که باید ده هزار روپیه به عنوان جریمه بپردازد. او را امروز بعد از حکم دادگاه به زندان بردند.

در سال ۱۹۹۸ دو گونه حفاظت شده قوچ سیاه در غرب ایالت راجستان در حالی که فیلم «ما با هم هستیم» ضبط می‌شد توسط سلمان خان کشته شد. چهار بازیگر دیگر هم از همکارانش در این جرم دست داشتند اما بعد بخشیده شدند.

او هم سه بار در مواردی دیگر تبرئه شده است اما این چهارمین پرونده که درباره شکار غیر قانونی است بخشیده نمیشود.

به گزارش دوفصل به نقل از ددلاین، سلمان خان ۵۲ ساله این حق را دارد که درخواست تجدید نظر کند اما اول باید پرونده را در دادگاه عالی‌تر به جریان بیاندازد، پس این امر موجب میشود که چند روز تا روز دادگاه در زندان بماند.

تصاویر منتشر شده در حال ورود به زندان و نقل هایی از مقام‌های زندان جوداپور حاکی از امکانات کمی است که در اختیار او گذاشته اند.

این بازیگر تا حالا در بیش از ۱۰۰ فیلم ایفای نقش کرده و دارای آثار پرفروش و فاخر بسیاری است. او زندگی را با جنجالات زیادی گذرانده است و در سال ۲۰۰۵ متهم به تصادف و فرار از صحنه شد که بعدا او را تبرئه کردند.

در حادثه ی سال ۲۰۰۲ ،یک مرد بی‌خانمان جان باخت و چهار نفر مصدوم شدند. در همان موقع اتهام رد شدن با ماشین از روی آنها که در خیابانی در بمبئی خوابیده بودند به سلمان خان زده شد.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”2fasl.com”]ددلاین[/button]

141 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *