پوستر و تصویری جدید از فیلم Avengers: Infinity War به همراه تاریخ اکران

استدیو مارول ۲۲پوستر از شخصیت‌های موجود در سری جدید انتقام جویان (Avengers: Infinity War) منتشر کرده است.امروز نیز شاهد انتشار پوستر IMAX سری جدید Avengers هستیم.

به گزارش دوفصل به نقل از منبع خبری در این پوستر شاهد حضور انت-من نیستیم.

در ادامه می‌توانید پوستر Avengers: Infinity War را مشاهده کنید:

علاوه بر پوستر، استدیو مارول یک تصویر مفهومی دیگری از فیلم Avengers: Infinity War را منتشر کرد که در آن شاهد حضور برخی از شخصیت‌های مارول هستیم. اما باید گفت این تصویر در واقع پیش از ساخت فیلم طراحی شده و ارتباطی به اتفاقات فیلم ندارد و به همین علت که لباس اکثر شخصیت‌های حاضر در تصویر، لباس‌های قدیمی سوپر قهرمان ها هستند و ارتباطی به لباس و ظاهر این شخصیت‌ها در فیلم Infinity War ندارد.

در ادامه این تصویر را مشاهده می‌کنید:

این فیلم قرار است با صرف زمان ۱۵۶دقیقه طولانی ترین فیلم دنیای مارول تبدیل گردد.همچنین پیش بینی هایی که در مورد فروش سری جدید انتقام جویان شده است، خبر از فروش بیش از ۲۰۰میلیون دلار را می‌دهد که نوید یک فروش خوب می‌تواند باشد.

کارگردانی این مجموعه بر عهده جو و آنتونی روسو و کار نوشتن فیلمنامه آنها بر عهده کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی بوده است.

فیلم Avengers: Infinity War قرار است ۷ اردیبهشت اکران شود و پس از آن ، فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸روی پرده خواهد رفت.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”http://www.comingsoon.net/movies/news/935465-new-avengers-infinity-war-imax-poster-revealed#/slide/1″]comingsoon[/button]

229 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *