حضور نویسنده فیلم Scarface در جشنواره فیلم فجر

اعلامات دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر حاکی ازین است که الیور استون، نویسنده‌ی فیلم Scarface قرار است در جشنواره فیلم فجر شرکت کند.

سی و ششمین دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر به زودی برگزار شد. پیش ازین اعلام شده بود فیلمبردار آثار استنلی کوبریک در این جشنواره خواهد آمد برای اینکه کارگاه‌های آموزشی را برگزار کند. به تازگی و در ادامه‌ی حضور افراد سرشناس، رضا میرکریمی دبیر جشنواره حضور نویسنده‌ی سرشناس آمریکایی، یعنی الیور استون در جشنواره فیلم فجر را اعلام کرد. میرکریمی در این باره گفت:

مهمان ویژه‌ای به نام الیور استون فیلم‌ساز برجسته آمریکایی خواهیم داشت که ما را همراهی میکند. او دوست داشت که بتواند در جشنواره برنامه‌ای برگزار کند و ما برنامه مفصلی از جمله دیدار با فیلم‌سازان و برگزاری کارگاه برای او آماده کرده ایم.

الیور استون نویسنده‌ی فیلم بسیار محبوب Scareface با بازی آل‌پاچینو محبوب است. در دیگر اخبار مربوط به جشنواره جهانی فیلم فجر، باید بگیم که آغاز  پیش‌فروش بلیط‌های این جشنواره از ظهر امروز بوده است. سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از تاریخ ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت) به دبیری سیدرضا میرکریمی خواهد بود.

 

.

.

 

119 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *