سریال کمدی «وارد شو چارلی» با بازی «ادریس آلبا»‌

شبکه نتفلیکس یک سریال کمدی با بازی ادریس آلبا میسازد.

به گزارش ورایتی، نتفلیکس میخواهد سریالی کمدی با بازی ادریس البا بسازد. گفته شده این سریال با عنوان «وارد شو چارلی»تولید می‌شود و البا یکی از خالقان آن محسوب میشود.

چارلی شخصیت اصلی این سریال با بازی البا است که یک دی‌جی پرتلاش است و یک موقعیت خاصی برای اینکه بتواند موفق شود به دست می‌آورد.

نتفلیکس قصد دارد سریالی ۸ قسمتی را در فصل اول این سریال بسازد که هر اپیزود آن نیم ساعت طول میکشد.

فیلمبرداری این سریال از ماه آینده (ماه می) در بریتانیا شروع می‌شود.

یکی از تهیه کنندگان این سریال میتوان ادریس البا بازیگر نامدار بریتانیایی را نام برد. کارگردان این سریال  تریسترام شاپرو است. وی از تهیه کنندگان سریال هم محسوب میشود و با همکاری کن لیپسی این سریال را کارگردانی می کند.از نویسندگان این سریال میتوان

لورا نیل، فمی اوینیران، ویکتوریا آساری-آرچر و جورجیا لستر را نام برد.

این دومین سریال کمدی محسوب میشود که البا میسازد. او سریال دیگری ساخته است که اکنون در شبکه اسکای وان با عنوان «در یک مسیر طولانی» پخش میشود. وی در این سریال در نقش یک مهاجر سیرالئونی ظاهر شده که با خانواده‌اش در سال ۱۹۸۵ به لندن آمده است. مبنای این سریال بر تجربیات همسر البا ساخته شده است.

البا برای بازی در سریال اچ‌بی او با عنوان «وایر» تحسین بسیار شد. سریال درام «لوتر» از محصولات بریتانیا نیز از ان بسیار استقبال شد. وی بازیگر مینی سریال «پارتیزان» هم بود و به عنوان مهمان در سریال‌های دیگری چون«دفتر» هم نقش داشت.

او در مجموعه فیلم‌های «ثور»، در «حاشیه اقیانوس آرام» و «جنگ ستارگان» نیز حضور داشته است .

این در حالی است که البا در واقع به عنوان دی‌جی هم کار میکند و در فستیوال‌هایی چون «اسنو بمبینگ»، «گلستون‌بری» و «الرو لندن» هنرنمایی کرده است.

100 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *