تعویق انتشار کتاب ششم «بازی تاج و تخت»

خالق اصلی دنیای «بازی تاج و تخت» اعلام کرد که زمان انتشار «بادهای زمستان» ششمین کتاب این مجموعه فانتزی دوباره به تعویق افتاد. با این حال، جرج آر. آر. مارتین گفته است که رمان جدیدش به نام «آتش و خون» در تاریخ بیستم نوامبر امسال انتشار میابد. به گفته مارتین، این کتاب بیش از آن‌که رمان محسوب شود، میتوان آن را «تاریخ تخیلی» نام گذاشت.

به نوشته هالیوود ریپورتر، این کتاب که قرار است بخش اول مجموعه‌ای دو جلدی را تشکیل دهد،با شرح جزییات بیش‌تری به واکاوی و توصیف تاریخ وستروس پرداخته است. کتاب حول محور سلطنت هفت پادشاه تارگرین میچرخد،از جمله ایگان فاتح، اولین نیای دنریس که تاج و تخت آهنین را تصاحب می‌کند.

مولف «نغمه آتش و یخ» در حالی از دوباره به تعویق افتادن زمان انتشار کتاب ششم این مجموعه داستانی خبر داده که هوادارانش از سال ۲۰۱۱ تا امروز منتظر انتشار آن اثر هستند.

آخرین رمان این مجموعه که در تابستان ۲۰۱۱ منتشر شد، «رقص با اژدها» نام داشت و هوادارانش را در تعلیق باقی گذاشت، جایی‌که جان اسنو به دست نگهبانان شب مورد حمله ضربات کشنده چاقو قرار می‌گیرد. هنوز هیچ‌کس نمی‌داند مارتین برای به هم بافتن تار و پود این قصه، چه قصد و طرحی ریخته است و این در حالی‌ست که دیوید بنیاف و دن وایس سازندگان سریال «بازی تاج و تخت» روایت خودشان از وقایع دنیای وستروس را در قاب تلویزیون به نمایش گذاشتند.

از شواهد و قراین آخرین اعلان مارتین اینطور بر می‌آید که «بادهای زمستان» احتمالا برای اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. انتشار «بازی تاج و تخت» اولین کتاب این مجموعه در ۱۹۹۶ بود.

87 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *