فیلم‌برداری دنباله فیلم ترسناک «خلقت آنابل» آغاز می‌شود

گری دابرمن نویسنده فیلم‌های «آنابل» میخواهد دنباله بعدی این مجموعه سینمایی ترسناک را بسازد. فیلمبرداری جدیدترین دنباله «آنابل» با موضوع عروسکی شیطانی متعلق به جهان سینمایی «احضار ارواح/ The Conjuring» شروع خواهد شد. دابرمن علاوه بر کارگردان، نویسنده قصه جدید «آنابل» است.

به گزارش دوفصل به نقل از هالیوود ریپورتر، جیمز ون که بخاطر کارگردانی فیلم ترسناک «اره» محصول ۲۰۰۴ بسیار مشهور شد، تهیه‌کننده این پروژه است. ون خودش کارگردان دو فیلم اول «احضار ارواح» بوده است.میتوان از  دیگر ساخته‌های این فیلمساز ۴۱ ساله چینی مالزیایی‌تبار فیلم‌های «آکوامن»، «سریع و خشمگین ۷»، «سکوت مرده» و «حکم اعدام» را نام برد. ون با کارگردانی «احضار ارواح» و تهیه‌کنندگی دنباله‌های مستقل این فرنچایز ترسناک،توانست در گیشه میلیارد ها بفروشد و رکورد یکی از پرسودترین فیلم‌های تاریخ را به نام خودش ثبت کند.

جزییات مربوط به خط داستانی دنباله «خلقت آنابل» هنوز پنهان است اما این‌بار هم تمرکز داستان بر عروسکی چینی است که نیرویی اهریمنی درونش وجود دارد . جان آر لیونتی فیلم اصلی «آنابل» را به عنوان اولین دنباله مستقل مجموعه سینمایی «احضار ارواح» کارگردانی کرد. بعد از آن، دیوید اف. سندبرگ کارگردانی پیش‌درآمد این فیلم را با عنوان «آنابل: خلقت» بر عهده گرفت که تابستان پارسال اکران شد. با موفقیت این مقدمه سینمایی در گیشه،قصد استودیوی نیولاین تهیه و تولید فیلم‌های جدید این مجموعه را ادامه دهد.

تاریخ اکران فیلم بعدی «آنابل» سوم ژوییه ۲۰۱۹ اعلام شده است. دابرمن تا امروز نقشی بسیار مهم در جهان سینمایی «احضار ارواح» داشته است. علاوه بر نگارش فیلمنامه «آنابل» و «خلقت»، فیلمنامه «راهبه» (The Nun) را هم نوشته که از هفتم سپتامبر در سینماهای دنیابه روی پرده خواهد رفت. فیلم اول «آنابل» با بودجه پنج میلیون دلار فیلمبرداری شد و ۲۵۷ میلیون دلار در گیشه دنیا فروخت. «خلقت» هم با صرف ۱۵ میلیون دلار هزینه تهیه و تولید شد و بیش از ۳۰۶ میلیون دلار در گیشه دنیا درآمد کسب کرد.

 

193 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *