رابرت دنیرو:اداره امریکا به دست مردی دیوانه افتاده است

بازیگر و بنیان‌گذار جشنواره فیلم ترایبکا در مصاحبه اخیرش با هالیوود ریپورتر ،مواضعش علیه دونالد ترامپ را تاکید کرد. علاوه بر این، سینماگر ۷۴ ساله هالیوود درمورد جو سیاسی عمده فیلم‌های جشنواره امسال از جمله مستند «مایملک چهارم» و اهمیت تاکید بر رابطه پرتنش رییس جمهور امریکا با رسانه‌ها توضیح داده است.

ستاره قدیمی هالیوود ساخته جدید لیز گاربوس را اثری «صریح» نامیده است که به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره ترایبکا اکران میشود، و تماشای آن را واجب میداند: «فیلم حول محور نشریه نیویورک تایمز است و خبرنگاران مختلف و آن‌چه به صورت روزانه با آن سروکار دارند را نشان میدهد.» دنیرو گفت: « این فیلم بسیار اهمیت دارد،این‌که ببینید آنها چطور با حقیقت کنار میایند و حقیقت چطور تحریف می‌شود و این‌که ببینید آنها چطور بر تلاشند که بتوانند تعادل امور را حفظ کنند.»

او در ادامه  گفت: «سر و کله زدن با ترامپ و دار و دسته‌اش غیر قابل تحمل است. به نظرم در کل گروهش متیس (وزیر دفاع امریکا) تنها کسی است که کرامت انسانی دارد. به بقیه‌شان امیدی ندارم.» به عقیده دنیرو، ترامپ هیچ حرمتی  را برای حقیقت حفظ نمیکند. بازیگر برنده اسکار گفته است: «کاری که او دارد انجام می‌دهد بسیار خطرناک است.»

دنیرو همچنین در نشست خبری افتتاحیه جشنواره ترایبکا که چهارشنبه گذشته در نیویورک برپا شد ،در حضور خبرنگاران و اهالی رسانه صریحا اعلام کرد: «مردی دیوانه اداره امریکا را در دست دارد به هیچ عنوان توانایی تشخیص حقیقت را ندارد. وقتی از چیزی که درموردش میگویند خوشش نمی‌آید اتهاماتی از قبیل ضد امریکایی بودن و جعلی بودن اخبارش سعی میکند مردم را گمراه کند. در حالی‌که ما اگاه به حقیقت هستیم. همه آدم‌های اهل اندیشه و تفکر حقیقت را می‌دانند.»

جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۱۸ از ۱۸ آوریل شروع شده است و تا ۲۹ آوریل ادامه دارد.

62 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *