کیهان علیه شجریان | 2fasl.com

کیهان:تبلیغ شجریان علیه انقلاب و ملت ایران

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی احساسات خود را درباره جای خالی نوای «ربنا» شجریان در سفر‌های افطار خود بیان کرده اند. اما امروز روزنامه کیهان که بارها مطالبی علیه شجریان به اشتراک گذاشته که در شماره امروزش ادعا میکند که این خواننده معتبر به جز نظام جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با آنچه آنها شبکه‌های معاند می‌خوانند به اصل اسلام توهین کرده است.

روزنامه کیهان در مقابل خواستار برخی رسانه‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی برای پخش نوای «ربنا» محمدرضا شجریان از تلویزیون، گفت: «شجریان در جریان فتنه ۸۸ کاملا جزو ضد انقلابیون شد و خودش پخش آوازهایش از صدا و سیما را ممنوع اعلام کرد. شجریان برای فتنه‌گران خواند و در خارج از کشور تا توانست علیه انقلاب و ملت ایران تبلیغ کرد. در شبکه‌های ماهواره‌ای بهاییان و معاند با نظام اسلامی مانند «من و تو»، «بی‌بی‌سی»، «تلویزیون صدای آمریکا» و… مصاحبه‌های ساختارشکن داشت و در گفت‌و‌گوهایش، نه فقط انقلاب و نظام اسلام یلکه اصل اسلام را هم زیر سوال برد. شجریان در واقع فراتر از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی، اصل اسلام را مورد هجمه قرار داده و آن را مخالف هنر میخواند.»

این روزنامه در پایان اتهاماتی را هم به روزنامه همشهری و زد: «حال سؤال اینجاست که چگونه مسئولین روزنامه همشهری به خود اجازه می‌دهند که پول بیت‌المال و بودجه ملت را هزینه تبلیغ فردی بکنند که نه تنها با این ملت دشمنی ورزیده که حتی به معتقدات و باورها و مقدسات آنها نیز توهین می‌کند؟!»

126 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *